EXPO XXI Warszawa to nowoczesne miejsce stworzone specjalnie do kompleksowej obsługi imprez targowych i nie tylko. Obiekt zlokalizowany przy ulicy Prądzyńskiego co roku gości ponad 200 imprez, w tym wydarzeń cyklicznych takich jak wystawy, konferencje, pokazy mody, bankiety, seminaria, imprezy kulturalne i sportowe, koncerty oraz targi. W ciągu roku EXPO XXI Warszawa odwiedza nawet kilkaset tysięcy osób.

Główna hala targowa do użytku została oddana w roku 2001, a 8 lat później obiekt rozbudowano o kolejną halę. Dzisiaj Centrum EXPO XXI Warszawa to 20 tys. metrów kwadratowych powierzchni, w tym niemal 13,5 tys. metrów kwadratowych przeznaczona jest na hale wystawiennicze, 500 metrów kwadratowych na 10 sal konferencyjnych i pokojów do rozmów, a 5 tys. metrów kwadratowych na ekspozycje zewnętrzne oraz parking mieszczący do 1500 pojazdów. Obiekt został w pełni przystosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych ruchowo.

EXPO XXI Warszawa jest członkiem UFI, ICCA, Związku Pracodawców Warszawy i Mazowsza oraz Polskiej  Izby Przemysłu Targowego. Co roku w Centrum organizowanych jest wiele imprez targowych, są to m.in. targi motoryzacyjne Moto Expo Polska, Międzynarodowe Targi Automatyki i Pomiarów Automaticon, targi transportu Trans Poland, Międzynarodowe Targi Sprzętu Oświetleniowego, Sprzętu Elektrycznego i Systemów Zabezpieczeń ŚWIATŁO, World Food, targi budownictwa Warsaw Build, Międzynarodowe Targi Reklamy RemaDays, targi mieszkań  Mieszkaniowi.pl czy Festiwal Marketingu i Festiwal Druku.

EXPO XXI oprócz imprez targowych organizuje także i inne wydarzenia kulturalne i sportowe. Centrum gościło już między innymi Europejskie Nagrody Filmowe w roku 2006, czy galę Viva Comet w roku 2010 i 2011.