Bydgoskie Centrum Targowo-Wystawiennicze, (BCTW) zostało oddane do użytku jesienią 2015 roku. To nowoczesne centrum wystawiennicze i konferencyjno-szkoleniowe oferujące m.in. wynajem pomieszczeń do spotkań biznesowych. Obiekt pozwala także na organizowanie targów, wystaw, imprez artystyczno-rozrywkowych oraz wydarzeń biznesowych różnego rodzaju. W BCTW organizowane są eventy o charakterze zarówno lokalnym, regionalnym, jak i ogólnopolskim czy międzynarodowym.

Bydgoskie Centrum Targowo-Wystawiennicze oferuje łącznie powierzchnię użytkową 16 tys. metrów kwadratowych. Sama hala targowa to około 11 tys. metrów kwadratowych. Do dyspozycji wystawców są również sale konferencyjne i szkoleniowe. Możliwe jest także wynajęcie strefy VIP z aneksem kuchennym i łazienką. Przed budynkiem dostępnych jest 650 miejsc parkingowych oraz parking dla samochodów ciężarowych i autokarów. BCTW stwarza doskonałe warunki do organizowania różnego rodzaju imprez targowych dzięki nowoczesnemu zapleczu technicznemu, wysokiej klasy systemom audiowizualnym oraz profesjonalnej kontroli dostępu.

Bydgoskie Centrum Targowo-Wystawiennicze oferuje organizatorom imprez targowych oraz wystawcom nowoczesne przestrzenie przeznaczone dla celów komercyjnych. Zostały one stworzone specjalnie z myślą o zachowaniu wysokiego standardu oraz komfortu podczas spotkań i wydarzeń biznesowych. W BCTW zorganizować można eventy przeznaczone dla różnej liczby osób. Centrum oferuje dodatkowo dla zainteresowanych catering.

Wszystkie pomieszczenia i sale konferencyjne wyposażone zostały w wysokiej jakości urządzenia multimedialne, sprzęt do prezentacji, dostęp do Internetu, nagłośnienie i zaciemnienie. Wszystko to zapewnia komfort odbioru zarówno odbiorcom, jak i prelegentom. Sale można wynająć także na krótszy okres czasu.