Warsaw Expo w Nadarzynie to ważne miejsce na mapie obiektów targowych i konferencyjnych w Polsce. Największa przestrzeń przeznaczona jest pod imprezy masowe, targi i konferencje w Europie Środkowej. Nowoczesne wyposażenie, a także doskonała lokalizacja niedaleko lotniska im. Fryderyka Chopina oraz centrum Warszawy, to tylko niektóre z atutów Warsaw Expo. Obiekt powstał w 1993 roku,a jego wygląd oraz funkcjonalności zmieniały się na przestrzeni 20 lat, aż do dziś. Aktualnie stanowi innowacyjne, nowoczesne centrum targowe, wychodzące ze swoją ofertą do wymagających klientów.

Przestrzeń wystawowa i targowa Warsaw Expo to 6 hal o powierzchni 143 tys. mKw (w tym 2 duże hale wielofunkcyjne o pow. 19 i 24 tys. m Kw) oraz teren zewnętrzny o powierzchni 500 tys. mKw. Obiekt położony jest w Nadarzynie, na przedmieściach Warszawy, w niedużej odległości od kluczowych i strategicznych punktów na mapie stolicy. Dojazd autostradą A2 oraz drogami krajowymi S7 i S8 gwarantuje bezproblemowość i zadowolenie gości. Oprócz przestrzeni wystawowej, centrum dysponuje 12 tys. miejsc parkingowych oraz 10 tys. mKw powierzchni konferencyjnej.

Warsaw Expo zapewnia kompleksową obsługę targów poprzez realizację dodatkowych usług. We współpracy ze sprawdzonymi partnerami i firmami, możliwe jest odpowiednie przygotowanie przestrzeni i i jej zabudowy m. in. budowa sceny, trybun, wybiegów, a także profesjonalnych elementów targowych. Ogromne znaczenie ma także wysokiej jakości nagłośnienie oraz systemy oświetleniowe, zwiększające estetykę i efektywność działań promocyjnych. Centrum zapewnia organizatorom i wystawcom szeroką gamę usług reklamowych, zewnętrznych i wewnętrznych oraz profesjonalną ochronę budynku i przebywających w nim gości. Długoletnie doświadczenie gwarantuje również korzystne ceny w przypadku korzystania z obiektów hotelarskich czy usług cateringowych.