Expo Mazury w Ostródzie to nowoczesny, drugi co do wielkości w Polsce, obiekt przeznaczony do organizacji targów, wystaw i konferencji. Całkowita powierzchnia budowli to 50 tys. mKw, w tym prawie 41 tys. mKw powierzchni wystawienniczej. Wysokość obiektów ekspozycyjnych wynosi 19,3 m. Pomieszczenia, w tym dwie hale wystawiennicze o powierzchni 19 tys. i 14 tys. mKw, wyposażone są w system klimatyzacji i wentylacji. To idealne miejsce do organizacji profesjonalnych targów bądź wystaw branżowych.

Lokalizacja Expo Mazury, w szczególności umiejscowienie przy trasie drogi krajowej nr 7, umożliwia łatwy i niekolizyjny dojazd do obiektu. Parking mieszczący 1534 auta, a także dużo miejsc parkingowych w okolicy pozwala na organizację dużej, międzynarodowej wystawy. Profesjonalizm i nowoczesność obiektu z pewnością wyróżnia go pośród innych tego typu miejsc na mapie województwa warmińsko-mazurskiego. Ostróda, będąc jedną z bardziej rozpoznawalnych wizytówek regionu, to z pewnością dodatkowy atut położenia obiektu Expo Mazury własnie w tym miejscu.

Plastyczna i ergonomiczna przestrzeń Expo Mazury umożliwia organizację konferencji, bankietów, balów czy imprez tematycznych. W ofercie znajduje się Sala Bankietowa, nieco bardziej kameralna Sala Warmińska oraz zaciszny, idealny do rozmów biznesowych Klub S7 - przestrzeń VIP. Expo Mazury w ramach wynajmu przestrzeni wystawowej, oferuje również zapewnienie profesjonalnego systemu nagłośnieniowego, oświetleniowego oraz różnego rodzaju urządzeń multimedialnych, w tym wielkoformatowych telebimów. Ważnym elementem jest także własne zaplecze gastronomiczne, umożliwiające obsługę nawet 2000 osób na godzinę.