Targi Lublin S.A. to największe centrum o charakterze wystawienniczo-konferencyjnym na wschodzie Polski. Piękne położenie na peryferiach stolicy lubelszczyzny sprawa, iż jest to miejsce wręcz magiczne. Dzięki swojej ogromnej zadaszonej powierzchni (ponad 10.000 m2 ), parkingiem i możliwością organizowania wystaw na otwartym powietrzu, stanowi idealną przestrzeń do organizacji wszelkiego rodzaju imprez wystawienniczych i spotkań o charakterze biznesowym.

W zależności od potrzeb, Targi Lublin S.A. oferują możliwość skorzystania z dwóch sal konferencyjnych (każda na 150 osób) i obiektu specjalnie dostosowanego do organizacji dużych konferencji, nawet na 1500 gości. Stąd oprócz wspomnianych wcześniej wystaw, możemy napotkać tu imprezy firmowe, targi, konferencje, bankiety, czy nawet koncerty.
Targi Lublin zlokalizowane w dużym, prężnie rozwijającym się mieście wojewódzkim, otwierają wiele perspektyw na rynek lokalny, a także są ułatwieniem dla uczestników, którzy nie muszą martwić się o problemy z bazą noclegową. Ogromną zaletą jest również bliskość granic Białorusi i Ukrainy, która ułatwia wymianę doświadczeń z tamtejszymi firmami.
Wysoką jakość oferowanych usług potwierdzają różnorakie imprezy odbywające się (często cyklicznie) właśnie w Lublinie. Przede wszystkim dominują wszelkiego rodzaju prezentacje firm z takich branży jak: nieruchomości, rolnictwo, nowoczesne technologie, motoryzacja.

Wszystkie przytoczone tu askepty tworzą z Targów Lublin nie tylko idealne miejsce prezentacji swojej firmy, lecz także stają się platformą wymiany kontaktów gospodarczych i biznesowych. Z ich atrakcji korzystają także osoby, którzy nie są zaangażowane w jakąkolwiek gałąź gospodarki, lecz chcą doświadczyć czegoś nowego i poznać najnowsze produkty znanych marek, na targach zorganizowanych w ciekawym otoczeniu.