RemaDays Warsaw 2020

2020-02-12 - 2020-02-14
Nadarzyn, Poland
Exhibitors: 742
MEDIA AND ADVERTISING
MARKETING AND SALES
PUBLISHING AND PRINTING INDUSTRY
Już po raz piętnasty zorganizwane zostały Targi reklamy i druku, zrzeszające w jednym miejscu wystawców oraz zwiedzających z Polski oraz 52 krajów. RemaDays odbyło się w dniach 12 - 14 lutego 2020 r. W Warszawie (Nadarzyn). Ptak Warsaw Expo w Nadarzynie podczas dni, w których odbyły się Międzynarodowe Targi Reklamy i Druku Rema Days Warsaw gościła około 21 tysięcy osób, w tym około 3,5 tysiąca uczestników zza granicy. Organizacja jak co roku - na najwyższym poziomie. Współpraca z obiektami hotelarskimi, zapewnianie transportu z lotniska oraz z dworca, parking dla zmotoryzowanych, liczne punkty gastronomiczne oraz strefa relaksu z dostępem do bezpłatnego internetu cieszyły się dużą popularnością.

Targi RemaDays sprawiają, że Nadarzyn w ciągu trzech dni staje się stolicą światowej reklamy i druku. Tegoroczną edycję RemaDays uświetnił Krzysztof Sarnecki, doświadczony przedsiębiorca, trener biznesu, coatch, który w ramach cyklu RemaCongress przedstawił aktualne uwarunkowania w prelekcjach, głoszonych podczas dwóch, targowych dni. Ogłoszono laureatów Korony Reklamy, nagrody przyznawanej corocznie oraz konkursu The Prize from Innovations, honorującej najlepsze urządzenia w branży druku profesjonalnego. Prezentowano niezwykle zróżnicowaną ofertę, od odzieży, poprzez ofertę standów, rollupów, materiałów oraz urządzeń służących do druku. Nowością był udział polskiej marki Outhorn, słynącej z wysokiej jakości odzieży i sprzętu sportowego. Dużym zainteresowaniem cieszyły się warsztaty, odbywające się na stoiskach firm z branży Technology Park oraz Printing House. Stoiska z manekinami przedsiębiorców z branży tekstylnej były bardzo licznie odwiedzane.

Duża popularność RemaDays corocznie skupia największe firmy z branży reklamy i druku. Są to nieocenione chwile, zapewniające nawiązanie kontaktów branżowych oraz osobiste poznanie kontrahentów. Wśród zróżnicowanej oferty spotykają się najwyższa jakość prezentowanej oferty oraz zaangażowanie w prowadzenie przedsięwzięcia. Do zobaczenia za rok!

Gallery