RemaDays Warsaw 2020

2020-02-12 - 2020-02-14
Nadarzyn, Poland
Exhibitors: 742
Media and advertising
Marketing and sales
Publishing and printing industry
Już po raz piętnasty zorganizwane zostały Targi reklamy i druku, zrzeszające w jednym miejscu wystawców oraz zwiedzających z Polski oraz 52 krajów. RemaDays odbyło się w dniach 12 - 14 lutego 2020 r. W Warszawie (Nadarzyn). Ptak Warsaw Expo w Nadarzynie podczas dni, w których odbyły się Międzynarodowe Targi Reklamy i Druku Rema Days Warsaw gościła około 21 tysięcy osób, w tym około 3,5 tysiąca uczestników zza granicy. Organizacja jak co roku - na najwyższym poziomie. Współpraca z obiektami hotelarskimi, zapewnianie transportu z lotniska oraz z dworca, parking dla zmotoryzowanych, liczne punkty gastronomiczne oraz strefa relaksu z dostępem do bezpłatnego internetu cieszyły się dużą popularnością.

Targi RemaDays sprawiają, że Nadarzyn w ciągu trzech dni staje się stolicą światowej reklamy i druku. Tegoroczną edycję RemaDays uświetnił Krzysztof Sarnecki, doświadczony przedsiębiorca, trener biznesu, coatch, który w ramach cyklu RemaCongress przedstawił aktualne uwarunkowania w prelekcjach, głoszonych podczas dwóch, targowych dni. Ogłoszono laureatów Korony Reklamy, nagrody przyznawanej corocznie oraz konkursu The Prize from Innovations, honorującej najlepsze urządzenia w branży druku profesjonalnego. Prezentowano niezwykle zróżnicowaną ofertę, od odzieży, poprzez ofertę standów, rollupów, materiałów oraz urządzeń służących do druku. Nowością był udział polskiej marki Outhorn, słynącej z wysokiej jakości odzieży i sprzętu sportowego. Dużym zainteresowaniem cieszyły się warsztaty, odbywające się na stoiskach firm z branży Technology Park oraz Printing House. Stoiska z manekinami przedsiębiorców z branży tekstylnej były bardzo licznie odwiedzane.

Duża popularność RemaDays corocznie skupia największe firmy z branży reklamy i druku. Są to nieocenione chwile, zapewniające nawiązanie kontaktów branżowych oraz osobiste poznanie kontrahentów. Wśród zróżnicowanej oferty spotykają się najwyższa jakość prezentowanej oferty oraz zaangażowanie w prowadzenie przedsięwzięcia. Do zobaczenia za rok!

Why trade shows with superexpo.com?

Before trade shows

Get ready for the trade show:

 • See exhibitors' product news.
 • See the list of exhibitors.
 • Stay up to date thanks to trade shows news.
 • Check out the map of stands at the trade show.

And all this on superexpo.com and in free app on your smartphone!

During the trade shows

Use the mobile application:

 • An interactive map will help you reach the exhibitor you are looking for.
 • The QR code scanner eliminates the need to collect leaflets and folders - EVERYTHING ON YOUR PHONE.
 • You will create a list of your favorite exhibitors and products, the program of the fair will make sure you DO NOT MISS THE INTERESTING EVENTS.
 • You will see the details of the exhibitors' products offered on their personalized profiles.

After trade shows

You didn't see everything?

 • Exhibitor profiles will provide information on the full offer.
 • You will remember the whole event thanks to the exhibitors' interactive stands with products and news.
 • Full coverage will allow you to see the trade shows again.

Gallery