BUDMA 2020

2020-02-04 - 2020-02-07
Poznań, Poland
Exhibitors: 617
Building and renovation
Architecture and construction
Materials and equipment
W stolicy Wielkopolski na początku lutego po raz kolejny odbyły się jedne z najpopularniejszych, prestiżowych targów dla Architektów. Producenci i dystrybutorzy z całej Europy ponownie spotkali się na Międzynarodowych Targach Poznańskich, by wspólnie zaprezentować najnowocześniejsze technologie i rozwiązania ze swojej branży.

MTP w Poznaniu w dniach 4-7 lutego kolejny rok z rzędu gościło na swoich halach najlepszych inwestorów, producentów i dystrybutorów z całego Starego Kontynentu. Przez cztery dni aż blisko 1000 różnych firm przedstawiało swoje oferty na największych targach budowlanych. Każdy dzień zwiastował nowe doświadczenia i dawkę cennej wiedzy ze środowiska architektonicznego.

3 lutego główną rolę odgrywało Forum Gospodarczego Budownictwa Build4Future, będące imprezą towarzyszącą - ten dzień stanowił uroczyste otwarcie kolejnej edycji targów BUDMA. Na samym początku przygody z tegorocznymi targami budowlanymi zaprezentowano raport z badania rynku na zlecenie serwisu Murator.pl. Informacje przedstawione w prezentacji idealnie nakreśliły obecne potrzeby potencjalnych klientów i zapotrzebowanie rynku. Dzięki informacjom na temat inwestycji i wyborów inwestorów, producenci zdobyli cenne doświadczenie, które w przyszłości zaowocuje jeszcze lepszą jakością oferowanych usług. 4 lutego przyznano także prestiżową nagrodę Architecture Budma Award - laureatem okazał się projekt poznańskiej kamienicy "Żelazko" autorstwa pracowni CDF Architekci. Pod koniec targów budowlanych nagrodzono najlepsze i najatrakcyjniejsze stoiska. OWCZARY R.E.R STĘPIEŃ, POL-SKONE, BLACHOTRAPEZ oraz wiele innych doskonałych stoisk otrzymało nagrodę Acantus Aureus.

Tegoroczne targi BUDMA okazały się jeszcze lepsze pod względem organizacyjnym i jakościowym, niż poprzednie, co tylko wskazuje na ogromny rozwój architektury w Polsce i na świecie. Kolejna edycja największych targów budowlanych w Europie już 2-5 lutego 2021 roku.

Why trade shows with superexpo.com?

Before trade shows

Get ready for the trade show:

 • See exhibitors' product news.
 • See the list of exhibitors.
 • Stay up to date thanks to trade shows news.
 • Check out the map of stands at the trade show.

And all this on superexpo.com and in free app on your smartphone!

During the trade shows

Use the mobile application:

 • An interactive map will help you reach the exhibitor you are looking for.
 • The QR code scanner eliminates the need to collect leaflets and folders - EVERYTHING ON YOUR PHONE.
 • You will create a list of your favorite exhibitors and products, the program of the fair will make sure you DO NOT MISS THE INTERESTING EVENTS.
 • You will see the details of the exhibitors' products offered on their personalized profiles.

After trade shows

You didn't see everything?

 • Exhibitor profiles will provide information on the full offer.
 • You will remember the whole event thanks to the exhibitors' interactive stands with products and news.
 • Full coverage will allow you to see the trade shows again.

Gallery