POLAGRA-PREMIERY 2020

2020-01-17 - 2020-01-19
Poznań, Poland
Exhibitors: 238
AGRICULTURE
PRODUCTION MACHINES
Rolnicze Targi Polagra Premiery 2020 już za nami. Jak przedstawia się podsumowanie tego wydarzenia?

Targi Polagra Premiery 2020 nie bez powodu określane są mianem jednych z największych, a co za tym idzie — najważniejszych targów rolniczych odbywających się w Europie: w ostatniej edycji wzięło udział aż 30 000 uczestników. Przyjrzymy się najciekawszym punktom programu cechującym te targi.
Nagrody za innowację

Bez wątpienia jedną z największych atrakcji targów, które gościł Poznan były prezentacje innowacyjnych rozwiązań dla rolników oraz nowoczesnych maszyn umożliwiających ich wdrożenie. Najbardziej interesujące maszyny i rozwiązania tradycyjnie już uhonorowano nagrodami w postaci Złotych Medalów MTP, przyznawanymi przez grono specjalistów. W tym roku w ramach konkursu przyznano 37 medali w kategoriach „Rośliny Uprawne” oraz „Maszyny, urządzenia, aplikacje i produkty dla rolnictwa”. To nie jedyne wyróżnienia przyznane podczas Polagra Premiery 2020: rozdano również prestiżowe nagrody Eco Prize, Grand Prix, a także przyznano Złot Akant MTP.
Wiedza i umiejętności

Poza możliwością zapoznania się z najnowszymi rozwiązaniami w branży rolniczej, uczestnicy Polagra Premiery 2020 mogli także nabyć cenną wiedzę związaną z zastosowaniem nowoczesnych technologii. Podczas liczących aż pół tysiąca uczestników konferencji zorganizowanych w ramach Dnia Agronoma oraz Dnia Zootechnika, można było między innymi wziąć udział w wykładach powiązanych z główną tematyką danej konferencji czy też przeszkolić się w kwestii korzystania z funkcji programów komputerowych IRZPlus.
Zdobywanie kontaktów

Targi Polagra Premiery 2020 to również znakomite miejsce do nawiązywania nowych i cennych znajomości. Wśród gości i wystawców znaleźli się między innymi przedstawiciele tak renomowanych firm, jak John Deere, Zetor, Massey Ferguson, czy też Kuhn. Nie zabrakło również handlowców pochodzących nie tylko z położonej niedaleko Ukrainy czy Węgier, ale i również z bardziej egzotycznych części świata jak Mongolia. Wszystko to za sprawą, programu Hosted Buyers, który jak co roku umożliwia uczestnikom targów łatwe nawiązywanie międzynarodowych kontaktów.

400 marek i 30 000 uczestników, którzy na powierzchni 50 000 m2 brało udział przez trzy dni w poznańskich targach — tak można w skrócie w liczbach opisać ostatnią edycję targów Polagra Premiery 2020. Targi te okrzyknięto sukcesem, zatem są powody by spodziewać się, że przyszła edycja targów będzie równie udana.

Gallery