Targi eHandlu 2019

2019-10-22 - 2019-10-22
Warszawa, Poland
Exhibitors: 270
Internet
IT, e-commerce
Media and advertising
Sprzedaż internetowa rozwija się od wielu lat w sposób dynamiczny, a krzywa przyrostu sklepów internetowych, niezmiennie pokazuje tendencje wzrostową. Tylko w Polsce liczba sklepów internetowych przekracza już 30 tysięcy. Najwięcej platform sprzedażowych dotyczy branży RTV i AGD, coraz częściej jednak kupujemy w sieci również produkty spożywcze. Zakupy spożywcze online to domena dużych miast, gdzie stanowi to znaczącą oszczędność czasu w konfrontacji z zakorkowanymi ulicami, które trzeba pokonać aby dotrzeć do sklepu. Prym wiedzie tutaj Warszawa, gdzie e-handel niemal w każdej branży zyskuje akceptację klientów najszybciej, a zakupy przez internet stały się po prostu codzienną czynnością, którą kończy wizyta kuriera dostarczającego paczkę.

Dla właścicieli większości platform sprzedażowych najważniejsze jest jednak to, aby z oferowanymi produktami dotrzeć do jak największej liczby odbiorców, a niekoniecznie ograniczać się do rynku lokalnego. Zdobycie odpowiedniej wiedzy o e-commerce, narzędziach wspierających i automatyzujących sprzedaż, a także o lojalności klientów, to fundament pod e-handel o zasięgu globalnym. Niezbędną wiedzę oferują rozliczne firmy z branży marketingu internetowego, public relations, agencje i portale, a także osoby, które na tym polu poszczycić mogą się wspaniałymi osiągnięciami. Najlepszym miejscem aby spotkać takie osoby, posłuchać inspirujących wykładów i nawiązać kluczowe kontakty z firmami branży IT, są targi e-handlu.

Ponad 4000 osób wzięło udział w największym tego typu wydarzeniu w Europie Centralnej, jakim niewątpliwie były targi Expo XXI w Warszawie. Wydarzenie odbyło się 22 października, ale jego echo słyszalne będzie jeszcze długo. 140 Wystawców i 34 Prelegentów z przeróżnych dziedzin od marketingu internetowego przez relacje w social mediach aż po usługi kurierskie. Wszystko w jednym miejscu, wszystko dla ludzi związanych z e-handlem, networkingiem i szeroko pojmowanym biznesem online.

Targi e-handel Warszawa Expo XXI były wydarzeniem dającym nową energię w e-commerce, źródłem nowych pomysłów i rozwiązań technologicznych, były wreszcie świetnym miejscem wymiany informacji, a ta wszakże jest kluczowa w sprzedaży internetowej. Bez podstawowej wiedzy każdy, nawet najciekawiej zaprojektowany sklep internetowy, może nigdy nie wyjść z ograniczonego zasięgu sprzedażowego. Tymczasem rynek globalny czeka i łaknie nowych produktów, wystarczy wyjść mu naprzeciw i czerpać profity jakie daje e-handel. Warto zatem na przyszłość zainteresować się tym niesamowitym wydarzeniem jakim były targi Expo XXI.

Why trade shows with superexpo.com?

Before trade shows

Get ready for the trade show:

 • See exhibitors' product news.
 • See the list of exhibitors.
 • Stay up to date thanks to trade shows news.
 • Check out the map of stands at the trade show.

And all this on superexpo.com and in free app on your smartphone!

During the trade shows

Use the mobile application:

 • An interactive map will help you reach the exhibitor you are looking for.
 • The QR code scanner eliminates the need to collect leaflets and folders - EVERYTHING ON YOUR PHONE.
 • You will create a list of your favorite exhibitors and products, the program of the fair will make sure you DO NOT MISS THE INTERESTING EVENTS.
 • You will see the details of the exhibitors' products offered on their personalized profiles.

After trade shows

You didn't see everything?

 • Exhibitor profiles will provide information on the full offer.
 • You will remember the whole event thanks to the exhibitors' interactive stands with products and news.
 • Full coverage will allow you to see the trade shows again.