KIELCE BIKE-EXPO 2019

2019-09-19 - 2019-09-21
Kielce, Poland
Exhibitors: 168
Download Application
CARS, MOTORCYCLES, BICYCLES
W dniach 19-21 IX 2019 odbędzie się dziesiąta edycja największego w Europie Środkowo-Wschodniej wydarzenia rowerowego. Targi te, jak co roku, skupiają na sobie uwagę producentów rowerów i części, sklepów, warsztatów i wszystkich miłośników jednośladów z Kraju i zagranicy.
W zeszłym roku w wydarzeniu wzięło udział aż 230 wystawców ze świata prezentując nowinki i największe hity ze swojej oferty. Oprócz ofert katalogowych, swoje możliwości pokazało wiele firm proponujących rozwiązania customowe, pozwalające stworzyć swój dopasowany indywidualnie i niepowtarzalny jednoślad. Kolejną mocno rozwijającą się gałęzią z branży są niewątpliwie rowery i hulajnogi elektryczne, których najnowszych modeli na pewno nie zabraknie na tegorocznej edycji.
Targi Bike-Expo znane są również z wydarzeń towarzyszących, skierowanych szczególnie do firm. Panele dyskusyjne, wykłady i szkolenia dla sklepów, producentów i warsztatów to doskonałe uzupełnienie wiedzy w dynamicznie rozwijającym się rynku rowerowym.
Na jubileuszowej edycji jak co roku rozdane zostaną nagrody BIKE AWARD dla najlepszych premier wśród produktów, oceniane przez ekspertów z branży.

Gallery