Colour L * A * B *

2019-05-06 12:18:42
Colour L * A * B * to zupełnie nowa propozycja, która będzie miała premierę podczas FESPA Global Print Expo 2019, mająca na celu pomóc odwiedzającym poprawić praktyki zarządzania kolorami we własnych firmach drukarskich.

Wprowadzenie Colour L * A * B * w 2019 roku jest odpowiedzią na opinie zainteresowanych stron FESPA, że chcieliby oni uzyskać wskazówki ze strony ekspertów, dotyczące poprawy spójności i dokładności kolorów, aby sprostać rosnącym oczekiwaniom konsumentów.

Colour L * A * B * ma na celu prezentację reprezentatywnych technologii od szeregu wyspecjalizowanych dostawców, pokazy na żywo, wycieczki z przewodnikiem po wystawie oraz prezentacje edukacyjne od ekspertów w danej dziedzinie.

Odwiedzający kolor L * A * B * będą mogli uczestniczyć w bezpłatnych wycieczkach z uznanym konsultantem ds. Zarządzania kolorami, Paulem Sherfieldem, który dostarczy szczegółowych wyjaśnień na temat procesów i odpowie na pytania odwiedzających, w jaki sposób mogą poprawić swoje własne praktyki. Paul Sherfield jest również autorem serii wpisów na blogach dotyczących zarządzania kolorami, które można znaleźć na stronie www.fespa.com.


Dodatkowo, obszar konferencyjny Color L * A * B * będzie oferował skoncentrowany program bezpłatnych prezentacji edukacyjnych od różnych ekspertów merytorycznych, w tym dr Andreasa Kraushaara z FOGRA i Paula Lindströma z Digitaldots.org.

8. Impreza towarzysząca- European Sign Expo 2019

Równolegle do Targów FESPA Global Print Expo 2019, odbywać się będzie impreza towarzysząca- European Sign Expo 2019.

European Sign Expo 2019 w Monachium to największa w Europie wystawa dotycząca oznakowań i komunikacji wizualnej. W ciągu 4 dni zwiedzający będą mieli okazję zapoznać się z najnowszymi produktami i innowacjami prezentowanymi przez ponad 100 wystawców.

Rejestracji na ESE dokonać można poprzez stronę: https://ese.fespa.com/