DREMA 2019

2019-09-10 - 2019-09-13
Poznań, Poland
Exhibitors: 446
WOOD PROCESSING
PRODUCTION MACHINES
Międzynarodowe Targi Maszyn i Narzędzi dla Przemysłu Drzewnego i Meblarskiego DREMA 2019

W dniach 10-13 września, w Poznaniu odbędą się Międzynarodowe Targi Maszyn i Narzędzi dla Przemysłu Drzewnego i Meblarskiego DREMA 2019. To będzie już 35 edycja tej branżowej imprezy, która odbędzie się na Międzynarodowych Targach Poznańskich. Do stolicy wielkopolski zjadą się największe w kraju i na świecie firmy z przemysłu drzewnego i meblarskiego. Do kluczowych aspektów na targach będą należeć rozmowy biznesowe, poszukiwanie nowych kontrahentów, dostawców surowców czy urządzeń, a przede wszystkim nowości i innowacje w tym przemyśle.

Międzynarodowe Targi Maszyn i Narzędzi dla Przemysłu Drzewnego i Meblarskiego DREMA 2019 to jedna z czołowych wystaw na świecie z branży obróbki drewna. W roku 2018 impreza znalazła się na 5 miejscu pod względem wielkości targów. Wyprzedziły ją tylko takie imprezy jak: niemiecka LIGNA, włoskie XYLEXPO, amerykańskie IWF Atlanta oraz chińskie WMF Shanghai. Polska przemysłem drzewnym i meblarskim stoi.

Na Międzynarodowe Targi Maszyn i Narzędzi dla Przemysłu Drzewnego i Meblarskiego DREMA 2019 po raz kolejny przyjadą czołowi producenci w branży, zaprezentowane zostaną najnowsze dokonania polskich i zagranicznych firm, nowoczesne maszyny, technologiczne nowinki i wiele innowacyjnych rozwiązań. Zobaczymy także współczesne wzornictwo z drewna i współczesne zastosowanie tego materiału, Na targach DREMA 2019 ekspozycje mają być podzielone na dwie główne strefy: DREWNO (i jego szeroko rozumiana obróbka) i PŁYTA (produkcja i wykorzystanie płyt w branży meblarskiej).

Wśród wydarzeń na targach znajdą się: projekt Drema Dzieciom (odnośnie mebli dziecięcych), Drema Parkiet (pokazy i warsztaty parkieciarskie), Drema Edukacja i Konsulting, Pawilon Promocji Drewna, Dom Drewniany związany z techonologią budownictwa z drewna, spotkania kooperacyjne B2B Wood Meetings, Strefa Designu, DREMA Tools (związane z narzędziami w branży), DREMA BHP, XVIII Mistrzostwa Polski We Wbijaniu Gwoździ, czy VII Kongres Przemysłu Drzewnego KOOPDREW. Jak mawia klasyk, będzie się działo.

Gallery