AUTOMATICON 2019

2019-03-26 - 2019-03-29
Warszawa, Poland
Exhibitors: 260
ROBOTICS AND AUTOMATION
RESEARCH AND DEVELOPMENT
ENERGETICS
Targi Automaticon 2019 to jedno z niewielu wydarzeń na mapie Polski skupiające producentów oraz odbiorców szeroko pojętej automatyki i pomiarów. Tegoroczna edycja upłynęła pod znakiem nowoczesnej diagnostyki i analityki, skupiającej się na tak zwanym Przemyśle 4.0 - systemach zarządzania dostosowanych do zmieniającego się świata nowoczesnych technologii na usługach przemysłu. Targi swoje miejsce miały w hali Expo XXI w Warszawie, goszcząc między innymi takie firmy jak ABB, Siemens Sp. z o.o. czy BEDIA GmbH & Co. KG.

Automaticon 2019 to niepowtarzalna okazja by zapoznać się z nowościami i ostatnimi dokonaniami z zakresu automatyki. Targi obejmowały robotyzację, automatyzację, armaturę pomocniczą i osprzęt do pomp, zaworów i rurociągów. Edycja 2019 jako interesującą nowość objęła także zagadnienia związane z technologiami 3D w przemyśle, a więc chociażby nie schodzący z ust całego świata trójwymiarowy druk. Dzięki zaangażowanym i oddanym wystawcom, możliwe było także zasięgnięcie informacji na tematy systemów CAD/CAM/CAE. Cała Warszawa mówiła o targach jako wyjątkowym święcie automatyki i robotyki. Zjechali się przedstawiciele z całej Polski i Europy, również studenci wielu uczelni, między innymi AGH czy UW.

Pod względem frekwencji Automaticon 2019 zapisał się jako olbrzymi sukces. Szeroki zakres tematyczny wyczerpywał jakiekolwiek nasuwające się pytania gości, a mnogość wystawców zachęcała do jeszcze optymistyczniejszych deklaracji na temat uczestnictwa w przyszłorocznej edycji.

Gallery