ELEKTROTECHNIKA & ŚWIATŁO 2019

2019-03-13 - 2019-03-15
Warszawa, Poland
Exhibitors: 456

Venue:
EXPO XXI Center Warszawa

Prądzyńskiego 12/14
01-222 Warsaw Warszawa, Poland

Energetics
W dniach 13-15 marca 2019 w warszawskim Międzynarodowym Centrum Targowo-Kongresowym Expo XXI odbyła się 27 edycja Międzynarodowych Targów Sprzętu Oświetleniowego ŚWIATŁO 2019. Impreza ta, będąca największym i najważniejszym w naszej części Europy wydarzeniem związanym z branżą oświetleniową od lat cieszy się rosnącym zainteresowaniem na całym świecie. W tym roku swoje produkty demonstrowało 450 wystawców, zarówno krajowych, jak i z m.in. Włoch, Niemiec, Rosji, Holandii, Chin a nawet Algierii. Każda firma promująca swoją ofertę przygotowała dopracowane stoisko, na którym odwiedzający mogli zapoznać się z produktami reprezentującymi bieżące trendy w oświetleniu.

Cechę wyróżniającą Targi ŚWIATŁO 2019 spośród innych imprez, których głównym tematem jest sprzęt oświetleniowy stanowi połączenie wystaw prezentujących najnowsze technologie i projekty z wydarzeniami o charakterze edukacyjnym. W ciągu trzech dni odbyły się liczne warsztaty, panele dyskusyjne, konferencja poświęcona technologii LED i OLED oraz kilkanaście wykładów szkoleniowych, które miały szansę poprowadzić także mniejsze firmy prezentujące swoje innowacyjne rozwiązania. Miały również miejsce uroczyste podsumowania wyników czterech konkursów związanych z inwestycjami i projektami oświetleniowymi.

Na szczególną uwagę zasługuje strefa Wnętrze Otwarte stworzone przez architekt Justynę Smolec. W tej przestrzeni, już po raz trzeci zorganizowanej w ramach Targów ŚWIATŁO odwiedzający mogli wziąć udział w wykładach i dyskusjach poświęconych problematyce tworzenia przyjaznego miejsca pracy.

Targi ŚWIATŁO 2019 odwiedziło łącznie 13 281 osób, głównie specjalistów z branży architektonicznej i wnętrzarskiej, przedstawicieli inwestorów sektora prywatnego i publicznego oraz producentów i deweloperów. Równolegle odbyły się Targi ELEKTROTECHNIKA 2019 i wystawa poświęcona teletechnice.