INNOFORM 2019

2019-03-12 - 2019-03-14
Bydgoszcz, Poland
Exhibitors: 339
PRODUCTION PROCESS
W dniah 12-14 marca 2019 roku odbyła się III edycja Międzynarodowych Targów Kooperacyjnych Przemysłu Narzędziowo-Przetwórzego INNOFORM. Wydarzenie miało miejsce w nowoczesnej hali w Bydgoszczy, głównym ośrodku polskiego przemysłu.

Targi INNOFORM to wydarzenie, które zrzesza firmy narzędziowe m.in. z dziedziny przetwórstwa tworzyw sztucznych, obróbki powierzchniowej i wykańczającej. Wystawcy prezentują bardzo nowoczesne i innowacyjne rozwiązania, skupiają się głównie na robotyzacji i automatyzacji produkcji, usprawnianiu procesów produkcyjnych oraz recyklingu.

III edycja międzynarodowych targów INNOFORM zwieńczona została ogromnym sukcesem. Branża rozwija się z roku na rok co poparte jest opiniami zarówno wystawców jak i klientów. W 2019 roku zgromadzono aż 360 wystawców z 26 krajów z całego świata. Jak podkreślają sami przedsiębiorcy, targi INNOFORM to doskonała okazja do nawiązywania cennych kontaktów biznesowych i pozyskiwania nowych klientów. Pozwalają na kompleksowy przegląd ofert i najnowszych trendów. Targi odwiedziło również ponad 450 uczniów z regionu, którzy mieli okazję zobaczyć wszystkie wystawiane narzędzia i dowiedzieć się szczegółów na ich temat od odpowiednio wykwalifikowanych osób. Otworzono Strefę Kariery, w której można było znaleźć zarówno oferty pracy jak i oferty osób poszukujących pracy. Jest to świetna okazja do znalezenia wymarzonej pracy, ale także do pozyskania wykwalifikowanego pracownika zainteresowanego konkretnym tematem.

Gallery