Wiatr i Woda 2019

2019-02-28 - 2019-03-03
Warszawa, Poland
Exhibitors: 217

Venue:
EXPO XXI Center Warszawa

Prądzyńskiego 12/14
01-222 Warsaw Warszawa, Poland

Airplanes, boats
Recreation
Targi Wiatr i Woda 2019 odbyły się w dniach 28.02-03.03 w Warszawie, w Centrum Expo XXI. W ciągu trzech dni, od czwartku do soboty, na scenie i trzech różnych halach odbyło się wiele prezentacji, spotkań, wykładów i prelekcji.

Targi Wiatr i Woda 2019 przyciągnęły wielu znakomitych, uznanych gości związanych z nurkowaniem, kajakarstwem, żeglowaniem, eksplorowaniem głębin oraz innymi wodnymi aktywnościami. Na tegorocznych Targach Wiatr i Woda 2019 odbywających się w Expo XXI można było także zobaczyć pokonkursową wystawę zdjęć, które zostały nadesłane na konkurs Pantaenius Jacht Foto. Jury składające się z dziennikarzy oraz fotografików znanych w świecie żeglarskim wybrało 30 najlepszych zdjęć, które mogli oglądać uczestnicy targów Wiatr i Woda.

Na ogromnej przestrzeni 4 hal znajdujących się w Expo XXI swoje produkty, takie jak silniki, jachty, łodzie, skutery wodne, osprzęt żeglarski, odzież turystyczną i żeglarską prezentowało kilkadziesiąt firm powiązanych z branżą. Pierwszego dnia targów Wiatr i Woda 2019 odbyło się uroczyste wręczenie nagród magazynu "Żagle" w dwóch kategoriach. Podczas targów miało miejsce także kilka spotkań z uznanymi autorami książek związanych z tematyką targów, takimi jak Roman Paszke, Andrzej Jankowski czy Tom Cunliffe, podczas których chętni uczestnicy targów mieli niepowtarzalną okazję zdobycia autografów na swoich egzemplarzach książek.

Kolejna edycja targów została zaplanowana w dniach 18-21 lipca 2019 i odbędzie się na terenie portu Marina w Gdyni.