Warsaw Gift & Deco Show 2019

2019-05-24 - 2019-05-26
Nadarzyn, Poland
Exhibitors: 202
GIFTS AND CRAFTS
24-26 maja na terenie targów Warsaw Expo w Nadarzynie odbyły się Warsaw Gift & Deco Show 2019 – Międzynarodowe Targi Upominków i Dekoracji. Był to debiut imprezy, która już na wstępie stała się jednym z najważniejszych wydarzeń branży w Polsce. W czasie trzydniowej ekspozycji można było zapoznać się z ofertą 800 wystawców, zarówno polskich, jak i zagranicznych, prezentujących najnowsze trendy w dekoracji wnętrz i pomysły na wyjątkowe prezenty. Partnerami wydarzenia zostały Targi Rzeczy Ładnych, Och Bazar, Art in Town, Mustache, Mamaville i GiftShow Poland, czyli wiodący przedstawiciele polskiego designu, sztuki użytkowej i uznani producenci nietuzinkowych przedmiotów.

Targi były podzielone na kilka stref tematycznych - Home&Deco, Ceramics&Glass, Celebration, Kids, Mustache Yard Sale, Handmade, Eco/Recycling, Gadgets, Paper&Office i International Sourcing.

Targi Warsaw Gift & Deco Show skupiają producentów pięknych i pożytecznych przedmiotów codziennego użytku, jak meble, tekstylia, artykuły oświetleniowe, czy ceramika. Można było na nich zakupić wyroby do domu i ogrodu, wyróżniające się dobrym wzornictwem, unikatowym charakterem i wysoką jakością. Prezentowana była cała gama ekologicznych produktów – od kosmetyków po zabawki. Także domorośli wytwórcy rękodzieła mieli okazję nabyć niezbędne materiały i półprodukty, a na spotkaniach z profesjonalistami i warsztatach mieli okazję nauczyć się wielu technik.

Targi odwiedzili nie tylko miłośnicy ciekawego designu, mody i ręcznie wykonanych, wyjątkowych przedmiotów, ale również rodziny z dziećmi, które spędzały czas w strefie Kids, wypełnionej po brzegi atrakcjami dla najmłodszych. Ogromna frekwencja pokazała, że Targi Warsaw Gift & Deco Show mają szansę wpisać się na stałe w kalendarz najpopularniejszych, warszawskich wydarzeń, a także z roku na rok przyciągnąć coraz więcej interesujących wystawców z całej Europy.

Gallery