RemaDays Warsaw 2019

2019-02-13 - 2019-02-15
Nadarzyn, Poland
Exhibitors: 733

Venue:
Marketing and sales
Publishing and printing industry
Media and advertising
Reklama i druk bez tajemnic – Rema Days 2019

Jak co roku, Nadarzyn ponownie zatętnił życiem. Targi RemaDays, które odbyły się w dniach 13 – 15 lutego 2019, przyciągnęły do centrum targowo-kongresowego Ptak Warsaw Expo tłumy odwiedzających i wystawców. Podczas tego 3-dniowego wydarzenia zajmującego powierzchnię 35 000 m², doświadczeniami i nowinkami wymieniali się zarówno doświadczeni praktycy, jak i entuzjaści reklamy i poligrafii.

RemaDays to ogromne skupienie profesjonalistów i nie tylko. Organizatorzy stworzyli doskonałą strukturę, dzięki której targi Nadarzyn przebiegły płynnie i umożliwiły uczestnikom dotarcie do wszystkich interesujących ich stanowisk. Ponad 760 wystawców zaprezentowało produkty i rozwiązania podzielone na 10 głównych kategorii:

Event Show
Gifts World
IT & e-Solutions
Lighting Systems
Outdoor Advertising
Packaging Materials
Photo Creation
POS & Display
Printing House
Technology Park

Warto zwrócić uwagę, że jest to największe wydarzenie tego typu w Europie Środkowej. W ciągu trzech dni wiedzą i doświadczeniami wymieniło się tutaj
21 000 zainteresowanych z aż 50 krajów. Jeśli chcesz zobaczyć posty na Instagramie, które udostępnili uczestniczy RemaDays Warsaw, szukaj hasztagu #remadays2019 – przekonaj się, że targi reklamy i poligrafii to nie tylko skarbnica wiedzy, ale też świetna zabawa i przyjazna atmosfera.