MEBLE POLSKA 2019

2019-03-12 - 2019-03-15
Poznań, Poland
Exhibitors: 233
DECORATION AND INTERIOR
Jak co roku, w Poznaniu odbyły się międzynarodowe targi Meble Polska 2019. W przeciągu czterech dni, od 12 do 15 marca 2019 roku, obiekt MTP gościł prawie 22 tysiące osób z 65 krajów. Na targach Meble Polska 2019 swoje możliwości prezentowali najwięksi polscy producenci. Dzięki temu wydarzenie to było największą na świecie okazją dla polskich firm meblowych na odnalezienie nowych kontraktów eksportowych. Targi i tym razem zainicjowały największe kontraktacje meblowe w Europie Środkowej, przyciągając wielu handlowców z całego świata. Wydarzenie to jest doceniane na całym świecie, ze względu na wysoką jakość prezentacji i pełen profesjonalizm wystawców na targach meblowych.

Najliczniejszą grupą zagranicznych zwiedzających, która odwiedziła targi Meble Polska 2019 byli, tak jak i w poprzednich edycjach, klienci z Niemiec. Ku zadowoleniu organizatorów i wystawców, na targi przybyło także sporo kupców z Europy Wschodniej i innych, obiecujących rynków, takich jak Stany Zjednoczone, Indie, Chiny oraz Zjednoczone Emiraty Arabskie. Polska jest trzecim na świecie eksporterem mebli. Targi w Poznaniu wyraźnie akcentują mocny potencjał polskiej branży meblarskiej na skalę międzynarodową.

Zwiedzający podkreślali przede wszystkim wysoką jakość polskich produktów i ciekawą ich stylistykę w zderzeniu z atrakcyjną ceną. Zagraniczni klienci zwrócili także uwagę na wysoką elastyczność polskich producentów meblowych, którzy chętnie dostosowują produkty do wymagań klientów. Doceniony również został przez kupców rozwój polskiej branży meblowej na przestrzeni ostatnich lat. Handlowcy, którzy odwiedzili targi Meble Polska 2019 byli pd wrażeniem tego, że fabryki mebli znajdują się w tak dogodnej lokalizacji od targów i mogą jednocześnie obejrzeć fabrykę, maszyny produkcyjne i zaznajomić się z procesem produkcji. Reasumując, tegoroczna edycja targów odniosła kolejny, wielki sukces.

Gallery