GARDENIA 2019

2019-02-21 - 2019-02-23
Poznań, Poland
Exhibitors: 340
House and garden
Agriculture
Targi ogrodnicze Gardenia każdorazowo przyciągają rzesze zainteresowanych. Nie inaczej było podczas tegorocznej edycji. Organizator (MTP) stanął na wysokości zadania, gromadząc w jednym miejscu zarówno profesjonalistów z branży ogrodniczej, jak i prywatnych miłośników zieleni. Poznan stał się dla wszystkich zainteresowanych synonimem miejsca z bogatą ofertą i wieloma interesującymi wydarzeniami.

W dniach 21-23 lutego teren mtp stał się zieloną oazą z bogatą ofertą wystawienniczą, skierowaną do osób związanych z branżą ogrodniczą. Targi te były więc obowiązkowym punktem w kalendarzu dla właścicieli hurtowni i sklepów ogrodniczych, architektów krajobrazu, właścicieli firm zajmujących się zakładaniem i pielęgnacją ogrodów oraz wszystkich zainteresowanych szeroko pojętym ogrodnictwem.

Poza bogatą ofertą, Targi Gardenia oferowały również możliwość uczestnictwa w licznych panelach dyskusyjnych, warsztatach i spotkaniach. Forum Miejska Sztuka Ogrodowa czy Forum Architekta Krajobrazu na stałe już wpisały się do kanonu wydarzeń, a dodatkowego smaczku dodały wydarzenia towarzyszące, takie jak konkurs „Inspiracje-Aranżacje” (którego uczestnicy na żywo tworzyli ogrody pokazowe) czy też cykl wystąpień i prelekcji przygotowany przez Wydział Ogrodnictwa i Architektury Krajobrazu Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu. Dla szerszej publiczności interesujące okazały się warsztaty ogrodnicze prowadzone przez Witolda Czuksanowa oraz Marka Jezierskiego (o czym świadczyła ogromna frekwencja) oraz warsztaty prowadzone przez Wojtka Wardeckiego, których uczestnicy tworzyli las w żarówce.

Gardenia – czyli Międzynarodowe Targi Ogrodnictwa i Architektury Krajobrazu to zawsze okazja do wymiany doświadczeń i wiedzy, z której chętnie korzystają zarówno profesjonaliści, jak i amatorzy ogrodnictwa. Edycja 2019 już za nami - liczymy na to, że 2020 rok przyniesie nam równie ciekawą i inspirującą odsłonę tej imprezy.

Why trade shows with superexpo.com?

Before trade shows

Get ready for the trade show:

 • See exhibitors' product news.
 • See the list of exhibitors.
 • Stay up to date thanks to trade shows news.
 • Check out the map of stands at the trade show.

And all this on superexpo.com and in free app on your smartphone!

During the trade shows

Use the mobile application:

 • An interactive map will help you reach the exhibitor you are looking for.
 • The QR code scanner eliminates the need to collect leaflets and folders - EVERYTHING ON YOUR PHONE.
 • You will create a list of your favorite exhibitors and products, the program of the fair will make sure you DO NOT MISS THE INTERESTING EVENTS.
 • You will see the details of the exhibitors' products offered on their personalized profiles.

After trade shows

You didn't see everything?

 • Exhibitor profiles will provide information on the full offer.
 • You will remember the whole event thanks to the exhibitors' interactive stands with products and news.
 • Full coverage will allow you to see the trade shows again.

Gallery