AGROSHOW 2018

2018-09-20 - 2018-09-23
Bednary, Poland
Exhibitors: 708
Agriculture
Targi Agroshow odbyły się w dniach 20-23 września 2018 roku w Bednarach. Podczas targów zaprezentowano różnorodne maszyny rolnicze, ale też nowoczesne urządzenia, które dopiero co weszły na rynek. Targi te w opinii odwiedzających są bardzo prestiżowe, producenci mogą na nich zaprezentować swoje nasiona, nawozy oraz różnego rodzaju środki ochrony roślin. Swoje produkty i towary zaprezentowało wielu producentów z Polski, ale też z całego świata, dlatego na targach pojawiło się wielu odwiedzających.
Atrakcje, konferencje i pokazy

Bednary przywitały zainteresowane osoby licznymi atrakcjami, konferencjami oraz pokazami, w których można było wziąć udział. Poza tym można było także spotkać bardzo znanych YouTuberów, którzy na co dzień związani są z branżą rolniczą. Podczas Agroshow 2018 odbyła się m.in. konferencja prasowa na temat systemów agrotronicznych. Zorganizowane zostały pokazy maszyn do siewu zbóż, czy też tych wykorzystywanych w rolnictwie precyzyjnym.

Różne osoby mogły wziąć udział w licznie zorganizowanych konkursach, z których słyną targi. Odbyły się finały konkursów "Zrób Show na Agro Show", "Mechanik na Medal", czy też "Młody Mechanik na Medal". Nie brakowało w nich emocji, dlatego każda osoba, która pojawiła się na Agroshow 2018 mogła być z tego powodu zadowolona. Odwiedzający mogli zapoznać się z bliska z nowoczesnymi maszynami rolniczymi oraz różnorodnymi technikami siewu, które są cały czas udoskonalane przez wystawców. Poza tym odbyła się też debata, która poruszała wątek zawodu agrotronika pod kątem perspektyw, na które mogą liczyć osoby się tym zajmujące.

Why trade shows with superexpo.com?

Before trade shows

Get ready for the trade show:

 • See exhibitors' product news.
 • See the list of exhibitors.
 • Stay up to date thanks to trade shows news.
 • Check out the map of stands at the trade show.

And all this on superexpo.com and in free app on your smartphone!

During the trade shows

Use the mobile application:

 • An interactive map will help you reach the exhibitor you are looking for.
 • The QR code scanner eliminates the need to collect leaflets and folders - EVERYTHING ON YOUR PHONE.
 • You will create a list of your favorite exhibitors and products, the program of the fair will make sure you DO NOT MISS THE INTERESTING EVENTS.
 • You will see the details of the exhibitors' products offered on their personalized profiles.

After trade shows

You didn't see everything?

 • Exhibitor profiles will provide information on the full offer.
 • You will remember the whole event thanks to the exhibitors' interactive stands with products and news.
 • Full coverage will allow you to see the trade shows again.