CEDE 2018

2018-09-20 - 2018-09-22
Poznań, Poland
Exhibitors: 195
MEDICINE
MEDICAL EQUIPMENT
W dniach 20-22 września bieżącego roku miało miejsce wydarzenie popularne w kręgach dentystycznych. Środkowoeuropejska Wystawa Produktów Stomatologicznych CEDE 2018 odbyła się w Poznaniu i była to 27 edycja tej imprezy. Na wydarzeniu zgromadziło się 200 wystawców, a z oferty edukacyjnej skorzystało około 10 tysięcy osób z 71 różnych krajów. Stolica Wielkopolski stała się ośrodkiem dającym możliwość kontaktu z najnowszymi technologiami oraz wiedzą zgodną ze standardami światowymi.

CEDE 2018 to więcej niż tylko wystawa. To możliwość połączenia nowoczesnej stomatologii z czasem teraźniejszym. Wiedza serwowana w tym miejscu pozwoli zdobyć wiedzę, która da przewagę nad konkurencją. Każdy wystawca doskonale rozumie potrzeby branży dentystycznej i stara się jak najlepiej odpowiadać na potrzeby klientów. Dzięki zorganizowaniu Forów Edukacyjnych w pawilonach tuż obok wystawców, połączono świat nauki ze światem biznesu. Przekazywano tam wiedzę dotyczącą między innymi różnych aspektów stomatologii, ale także prawa medycznego i marketingu. Na stoiskach odbywały się także szkolenia dla zainteresowanych uczestników.

W czasie wydarzenia został zorganizowany internetowy plebiscyt na ulubione produkty stomatologiczne. W konkursie Gwiazdy CEDE 2018 zwyciężyły firmy Kol-Dental za skaner wewnątrzusty, Dentalholding za Collagen membrane i oprogramowanie Interware oraz Shop Dent za szczoteczkę soniczną. Wszystkim laureatom należą się duże brawa za wkład w rozwój stomatologii. Serdecznie zapraszamy w kolejnych latach na następne edycje CEDE. Liczymy, że z roku na rok będzie przybywać zarówno wystawców, jak i odwiedzających!

Gallery