KIELCE BIKE-EXPO 2018

2018-09-13 - 2018-09-15
Kielce, Poland
Exhibitors: 225
Download application
Venue:
Cars, motorcycles, bicycles
Już po raz dziewiąty w dniach od 13 do 15 września odbędą się Kielce Bike Expo 2018. To wydarzenie obowiązkowe dla wszystkich miłośników jednośladów, bo jest to największe takie spotkanie branżowe w kraju. Co roku na targi zjeżdżają się setki wystawców i tysiące zwiedzających. Kielce dają okazję do poznania świata dwóch kółek każdemu, kto tylko ma na to ochotę. W trakcie wydarzenia można spodziewać się nie tylko rowerów, ale także wyposażenia i akcesoriów. Nie zabraknie również odżywek i suplementów diety oraz pism tematycznych.

Podczas pierwszych dwóch dni na wydarzeniu Kielce Bike Expo 2018 wystawa będzie otwarta dla branżowych zwiedzających. W tym czasie będzie można uczestniczyć w jazdach testowych, szkoleniach, a także konferencjach. Ostatni dzień targów będzie dniem dla publiczności i jednocześnie będzie stanowił Inaugurację Europejskiego Tygodnia Zrównoważonego Transportu. Właśnie tego dnia Kielce zamienią się w rowerową stolicę. Ulicami miasta przejdzie wielka Parada Rowerowa. Można będzie także odwiedzić "Pokój zawodnika" i zobaczyć przygotowania Valerjana Romanovskiego do bicia swoich rekordów.

W celu zapoznania się ze szczegółowym planem rozmieszczenia stoisk zapraszamy na stronę internetową. Liczymy, że jak co roku Kielce Bike Expo 2018 osiągną wielki sukces i odwiedzi go jeszcze większa liczba osób niż w latach ubiegłych. Liczymy, że to wydarzenie znane i podziwiane na arenie międzynarodowej przyciągnie wystawców oraz zwiedzających z całego świata. Nie czekaj! Zarezerwuj sobie czas już dziś!
Map under development.