HEALTH & BEAUTY 2018

2018-04-20 - 2018-04-22
Kielce, Poland
Exhibitors: 51

Venue:
Beauty and cosmetics
Trzecia edycja Międzynarodowych Targów Zdrowia i Urody Health & Beauty, organizowana przez miasto Kielce, odbywa się w dniach 20-22 kwietnia 2018. Wydarzenie jest corocznym świętem pielęgnacji ciała i dbałości o zdrowie fizyczne. Sale udostępnione na organizację targów health and beauty zamieniają się w ogromne salony kosmetyczne otwarte dla zwiedzających.

Międzynarodowe Targi  Zdrowia i Urody Health & Beauty 2018 trwają przez trzy dni od godziny 10 do 18 każdego dnia. Osoby zainteresowane uczestnictwem w wydarzeniu zobligowane są do zakupu biletu wstępu w kwocie: 15 złotych- normalny i 10 złotych- ulgowy.  Zamysł targów polega na prezentowaniu się różnych firm i salonów kosmetycznych na poszczególnych stanowiskach, dzięki czemu zwiedzający mogą testować i sprawdzać na własnej skórze liczne zabiegi i kosmetyki.
Oferta targów zawiera szereg metod dostosowanych do pielęgnacji ciała, wśród których szczególnym zainteresowaniem cieszą się masaże, jak i twarzy, gdzie salony kosmetyczne przedstawiają używane na co dzień skuteczne rozwiązania poprawiające kondycję i wygląd skóry. 

Międzynarodowe Targi Health and Beauty 2018 to także stoiska gabinetów medycyny estetycznej oraz doradców w zakresie zdrowia i profilaktyki. Własną ofertę prezentują również salony optyczne oraz ośrodki diagnostyczne. Oprócz tego, wydarzeniu towarzyszyć będą wykłady nawiązujące tematyką do zdrowia, diety i profilaktyki. Każdy uczestnik opuści Międzynarodowe Targi Zdrowia i Urody ze zwiększoną świadomością na temat swojego zdrowia i urody oraz praktycznymi rozwiązaniami poprawiającymi wygląd.