Franczyza 2018

2018-10-18 - 2018-10-20
Warszawa, Poland
Exhibitors: 153

Venue:
Franchise
W dniach 18-20 października 2018 roku w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie odbyły się po raz szesnasty już Targi Franczyza 2018. To największe tego typu wydarzenie w całej Europie Środkowo-Wschodniej.

Targi Franczyza w ciągu 3 dni zgromadziły ponad 200 firm franczyzowych i niemal 7 tysięcy przedsiębiorców zainteresowanych otwarciem własnej firmy pod dobrze znaną marką. Nie zabrakło przedstawicieli największych franczyzodawców z Polski i zagranicy, którzy reprezentowali kilkanaście różnych branż. Tradycyjnie już odbyło się też specjalne Forum Szkoleniowe. Z roku na rok targi Franczyza cieszą się coraz większą popularnością. To jedyna taka okazja do spotkania w jednym miejscu tylu firm, które zajmują się udzielaniem licencji.

Jak zawsze, targi Franczyza obfitowały w różnego rodzaju wydarzenia dodatkowe- szkolenia, warsztaty czy konferencje. Pierwszego dnia imprezy zaprezentowała się m.in. marka Subway. Z dużym zainteresowaniem spotkało się także wysępienie prezesa PROFIT system Arkadiusza Słodkowskiego "Wiarygodna franczyza. Jak wybrać franczyzę, aby zrobić dobry biznes?". Drugiego dnia targów szerszej publiczności zaprezentowała się sieć Żabka. Gościem specjalnym było Robert Podleś z firmy Cobi, który wyjaśnił "Jak sprzedawać polskie czołgi (z klocków) Amerykanom". Ostatniego dnia targów Franczyza wystąpiła z kolei m.in. Anna Smolińska z lokalnabiznes.pl, która wyjaśniła jak wybrać idealną lokalizację na biznes.

Imprezę honorowym patronatem objęła w tym roku Polska Organizacja Franczyzodawców.