EUROGASTRO & WorldHotel 2018

2018-03-21 - 2018-03-23
Warszawa, Poland
Exhibitors: 263

Venue:
Food and beverages
Electronics
Catering and hospitality
W dniach 21-23 marca 2018 roku w Centrum Targowo-Kongresowym w Warszawie po raz 22 odbyły się Międzynarodowe Targi Gastronomiczne EuroGastro. Tej znanej europejskiej imprezie targowej po raz 11 towarzyszyły Międzynarodowe Targi Wyposażenia Obiektów Noclegowych WorldHotel. Warszawskie targi organizowane od początku przez MT Polska to najważniejsza tego rodzaju wspólna ekspozycja w branży HoReCa w Polsce i jedna z najważniejszych imprez targowych na świecie. 
W Warszawie pojawili się wystawcy z całego świata prezentując na swoich stoiskach wystawienniczych najwyższej jakości wyposażenie gastronomiczne przeznaczone dla restauracji oraz hoteli . Natomiast firmy z branży hotelarskiej zaprezentowały swoim odbiorcom najnowsze trendy wyposażenia hoteli. WorldHotel i EuroGastro to miejsce, gdzie od lat spotykają się przedstawiciele branży hotelarskiej, restauracyjnej, cateringowej, wystroju wnętrz, by nawiązywać kontakty zarówno z producentami prezentującymi swoją ofertę jak i dostawcami najnowocześniejszych rozwiązań dla tej dziedziny gospodarki. 
Zarówno WorldHotel jak i EuroGastro od lat cieszą się ogromnym zainteresowaniem branży. Na imponującej jak zwykle powierzchni targowej spotykają się profesjonaliści, ale też wszyscy ci , którzy marzą, by spełnić się w tej niezwykle atrakcyjnej branży. Targom jak zwykle towarzyszą spotkania merytoryczne, podczas których przyszli uczestnicy rynku mieli możliwość poznania najbardziej niszowych zawiłości zarządzania biznesem gastronomicznym i hotelarskim.