Wiatr i Woda 2018

2018-03-08 - 2018-03-11
Warszawa, Poland
Exhibitors: 251

Venue:
Airplanes, boats
Recreation
W dniach 8-11 marca 2018 r. miały miejsce 30. Targi Sportów Wodnych i Rekreacji Wiatr i Woda. Wydarzenie odbyło się w Expo XXI w Warszawie. 
Z uwagi na jubileuszową edycję była to wyjątkowa impreza. Stawiła się rekordowa liczba wystawców, a także największe gwiazdy sportów wodnych z całego świata. Nie zabrakło olimpijczyków, podróżników, odkrywców oraz zawodników regatowych. Uczestnicy targów mieli szansę zobaczyć i podziwiać ekskluzywny i nowatorski sprzęt: jachty, łodzie, skutery, akcesoria żeglarskie i motorowodne. 
Targi Sportów Wodnych i Rekreacji Wiatr i Woda zrzeszyły duże grono fanów żeglarstwa, kajakarstwa, amatorów i zawodowców w dziedzinie nurkowania oraz windsurfingu, a także tych, którzy na co dzień nie uprawiają tego typu sportów. Każdy miał okazję podziwiać doskonale przygotowane ekspozycje wystawców z Włoch, Szwecji, Czech, Wielkiej Brytanii, Łotwy, Korei Południowej, Chorwacji, Niemiec, Ukrainy i oczywiście z Polski. Nie zabrakło popularnych marek takich jak Aquarius, Atlantic Marine, Galeon, Gdynia, Inter Cars S.A. i wielu innych.
Podczas trwania trzeciego dnia targów jury przyznało nagrody za najbardziej wysublimowane i praktyczne koncepcje stoisk wystawowych. Wyróżnienia trafiły do Suzuki Motor Poland, Axopar Boats, a główna nagroda do G'POWER.
Na Targach Sportów Wodnych i Rekreacji Wiatr i Woda odbyła się także Konferencja Marine Industry Forum, której przewodniczył Kapitan Krzysztof Baranowski. Przybyli mieli również okazję uczestniczyć w panelu dyskusyjnym Parlamentarnego Zespołu ds. Rozwoju Dróg Wodnych „Był sobie Rok Wisły i co dalej?".