CAMPER & CARAVAN SHOW 2018

2018-10-19 - 2018-10-21
Nadarzyn, Poland
Exhibitors: 55

Venue:
Transport and logistics
Cars, motorcycles, bicycles
Podwarszawski Nadarzyn, a konkretnie hale Ptak Warsaw Expo były miejscem, gdzie w dniach 19 - 21 października odbyły się targi Camper & Caravan Show 2018. Była to IV edycja tej imprezy będącej częścią Międzynarodowych Targów Turystycznych World Travel Show.

Camper & Caravan Show to wydarzenie mające na celu popularyzację turystyki caravaningowej i kultury aktywnego wypoczynku w Polsce. W tym roku wystawcy przygotowali dla odwiedzających ponad 170 samochodów i przyczep. Stworzone zostały tematyczne sekcje - "domy mobilne" i "kuchnia kamperowa". Można było obejrzeć nie tylko domy na 4 kołach, ale także pełne wyposażenie tego typu pojazdów - zabudowy wnętrza, namioty dachowe, panele fotowoltaiczne czy anteny satelitarne. Nie zabrakło też firm świadczących usługi serwisowe oraz wynajmu kamperów i przyczep, a także wydawnictw tematycznych. Imprezie towarzyszył IV Europejski Zlot Caravaningowy na którym pojawiło się ponad 300 załóg, dla których przygotowano liczne atrakcje - występy kabaretów, biesiadę czy wycieczki po Warszawie.

Organizatorzy zatroszczyli się także o niezmotoryzowanych odwiedzających - z Dworca Centralnego przez cały weekend co 30 minut odjeżdżał autobus do Ptak Warsaw Expo.

Na targach pojawiła się strefa Ski & Outdoor. W tej części można było obejrzeć i kupić szeroko rozumiany sprzęt turystyczny - odzież, akcesoria campingowe i outdoorowe, narty i wszystko z nimi związane oraz sprzęt wspinaczkowy. Nie zabrakło też giełdy sprzętu i reprezentantów dużych ośrodków i szkół narciarskich.

Targi rozwijają się z roku na rok i cieszą się dużym zainteresowaniem. To miejsce, w którym każdy związany z branżą caravaningową powinien się pokazać. Organizatorzy już zapowiadają kolejną, V edycję. W przyszłym roku w dniach 18 - 20 października Nadarzyn będzie gościć kolejną edycję targów Camper & Caravan Show.