WARSAW HOME 2018

2018-10-04 - 2018-10-07
Nadarzyn, Poland
Exhibitors: 588
Decoration and Interior
Warsaw Home to prestiżowe targi wyposażenia wnętrz odbywające się nieprzerwanie od 2016 roku na początku października. Tegoroczna edycja imprezy miała miejsce w dniach 4-7.10.2018. Warsaw Home gościło specjalistów z zakresu architektury i designu, z Polski i zagranicy. Podczas tegorocznej edycji Warsaw Home zaprezentowało się 623 wystawców, w tym 119 z zagranicy, a imprezę odwiedziło łącznie ponad 67 tysięcy osób zainteresowanych tematyką wykończenia i wyposażenia wnętrz. Targi Warsaw Home zostały przygotowane z myślą zarówno o architektach i projektantach wnętrz, jak również klientach biznesowych czy indywidualnych. Jest to wyjątkowa możliwość nie tylko poznania nowoczesnych rozwiązań, lecz również szansa na znalezienie nowych kontaktów biznesowych czy kontrahentów. Targi zostały podzielone na strefy: meble (strefa Furniture), dekoracje, tekstylia i oświetlenie (strefa Deco), meble i akcesoria kuchenne oraz AGD (strefa Kitchen & Dining), elementy wykończeniowe: podłogi, drzwi, materiały do ścian, armatura łazienkowa itp. (strefa Interior Finish) oraz wyselekcjonowane marki z Polski i zagranicy (Selected Design).

Warsaw Home było również okazją do wzięcia udziału w imprezach towarzyszących. Wśród nich warto wymienić wydarzenia takie jak panele dyskusyjne i warsztaty (Design Forum), Poland Design Festival, podczas którego można było zobaczyć osiągnięcia młodych projektantów wnętrz i designerów czy specjalny blok panelowy dla architektów archiDay. W ramach Warsaw Home 2018 można było też skorzystać z bezpłatnych konsultacji architektów w ramach programu Pomagamy Urządzać stworzonego przez Polskie Centrum Architektury Wnętrz. Targi Warsaw Home 2019 odbędą się w dniach 3-6 października.

Why trade shows with superexpo.com?

Before trade shows

Get ready for the trade show:

 • See exhibitors' product news.
 • See the list of exhibitors.
 • Stay up to date thanks to trade shows news.
 • Check out the map of stands at the trade show.

And all this on superexpo.com and in free app on your smartphone!

During the trade shows

Use the mobile application:

 • An interactive map will help you reach the exhibitor you are looking for.
 • The QR code scanner eliminates the need to collect leaflets and folders - EVERYTHING ON YOUR PHONE.
 • You will create a list of your favorite exhibitors and products, the program of the fair will make sure you DO NOT MISS THE INTERESTING EVENTS.
 • You will see the details of the exhibitors' products offered on their personalized profiles.

After trade shows

You didn't see everything?

 • Exhibitor profiles will provide information on the full offer.
 • You will remember the whole event thanks to the exhibitors' interactive stands with products and news.
 • Full coverage will allow you to see the trade shows again.

Gallery