Poznański Salon Optyczny 2018

2018-03-16 - 2018-03-17
Poznań, Poland
Exhibitors: 48
Optics
W dniach 16, 17 marca 2018 r. odbyły się targi branży okulistycznej. Poznański Salon Optyczny, odbywający się co roku, w tym w latach nieparzystych dwukrotnie - wiosną i jesienią, jest w każdej edycji ciekawą formą nawiązania kontaktów zawodowych oraz zapoznania się z nowinkami branżowymi i najnowszymi kolekcjami okulistycznymi. 

Wydarzenie, odbywające się na terenie MTP, przyciągnęło do miasta Poznań wielu wystawców branży okulistycznej, w tym Optovit, Spinoza, Oliviero Contini, Auster, Focus, którzy na licznych stoiskach prezentowali swoją ciekawą ofertę. Targi PSO, organizowane przez Międzywojewódzki Cech Rzemiosł Optycznych oraz Międzynarodowe Targi Poznańskie, w 2018 roku mogły poszczycić się ciekawą ofertą producentów, importerów i dystrybutorów sprzętu optycznego, urządzeń i wyposażenia gabinetów. 

Wstęp na targi był bezpłatny dla pracowników branży optycznej. W MTP można było zapoznać się z różnorodną i bogatą ofertą oprawek okularowych, soczewek. Warto było odwiedzić to miejsce, aby świadomie i nowocześnie uczestniczyć w trosce o zdrowy wzrok pacjentów oraz możliwości korekcji w przypadku wad. 

Cenne znajomości oraz kontakty branżowe, ale również zapoznanie się z firmami, działającymi w branży optycznej, z pewnością było ciekawym i pouczającym wyzwaniem, które podjęły osoby, mające styczność z okulistyką od niedawna. Targi PSO właśnie temu służą, aby zlikwidować bariery pomiędzy ugruntowanymi w środowisku potentatami, a mniejszymi jednostkami i potencjalnymi współpracownikami. 

Gallery