POLAGRA-PREMIERY 2018

2018-01-18 - 2018-01-21
Poznań, Poland
Exhibitors: 230
AGRICULTURE
PRODUCTION MACHINES
W dniach 18-21 stycznia 2018 roku na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich odbyła się 7. edycja Międzynarodowych Targów Rolniczych POLAGRA-PREMIERY. Jak zawsze było to miejsce spotkań biznesowych i świetna platforma do wymiany wzajemnych doświadczeń. Oferta skierowana była zarówno do firm, jak i indywidualnych odbiorców.

Tym razem POLAGRĘ-PREMIERY odwiedziło niemal 29 tysięcy zwiedzających. Nie zabrakło gości z zagranicy, co zaowocowało podpisaniem wielu ciekawych umów współpracy. Pierwszego dnia trwania imprezy wręczone zostały Złote Medale oraz nagrody Acanthus Areus. Wśród wyjątkowych gości pojawili się sekretarz stanu w ministerstwie rolnictwa Jacek Bogucki oraz posłowie, senatorowie, a także przedstawiciele administracji regionalnej, izb i stowarzyszeń działowych w branży.

Targi POLAGRA-PREMIERY tym razem zajęły powierzchnię niemal 50 tysięcy metrów kwadratowych.  Pojawili się na nich najwięksi w Europie producenci sprzętu budowlanego, wśród których prym wiodły polskie firmy. Wśród wystawców nie zabrakło takich marek jak Mc Cormick, CASE IH, VALTRA, JOHN DEERE, KUBOTA, FENDT, ZETOR czy MASSEY FERGUSON.

Z myślą o kobietach zorganizowano w tym roku specjalną STREFĘ NOWOCZESNEJ GOSPODYNI. Czekała tam na nie aromatyczna i pyszna kawa przygotowywana przez profesjonalnych baristów oraz ciekawe warsztaty "Słodka chwila z Goplaną". Nie zabrakło również porad z zakresu ogrodnictwa, których udzielali przedstawiciele takich firm jak Legutko, Vilmorin Gardena oraz COMPO Polska.

Gallery