KIELCE IFRE-EXPO & WORK SAFETY-EXPO 2018

2018-06-07 - 2018-06-09
Kielce, Poland
Exhibitors: 111
Download application
Venue:
Safety and security
Targi IFRE-EXPO 2018 odbędą się w dniach 7-9 czerwca 2018 roku na terenie Kielc. Są to targi branży pożarniczej oraz ratownictwa. Na targach prezentowane są różnorodne pokazy z zakresu ochrony przeciwpożarowej. Dodatkowo można się w ten sposób zapoznać z najnowszym sprzętem strażackim, który wykorzystywany jest przy najgroźniejszych akcjach strażackich, tak aby zapewnić bezpieczeństwo ludziom.

Podczas imprezy odbędą się również zawody drużyn OSP, podczas których to przewidziano bardzo atrakcyjne nagrody dla najlepszych drużyn. Biorąc bezpłatny udział w targach IFRE-EXPO 2018 każdy, może zgłębić swoją wiedzę na temat ochrony przeciwpożarowej, a następnie wykorzystać ją we własnych domach, mieszkaniach, biurach i zakładach pracy. Dodatkowo odbywające się prezentacje różnorodnych akcji ratowniczych, będą stanowiły doskonałą okazję do zapoznania się z nimi od środka, oraz przyjrzenia się, co podczas nich jest najważniejsze.

IFRE-EXPO 2018 to najlepsze miejsce dla wszystkich producentów sprzętu strażackiego, którzy mogą zaprezentować swój sprzęt szerokiej widowni. Tym samym istnieje duża szansa na to, że sprzęt spotka się z pozytywnym odzewem ze strony odwiedzających i producenci nawiążą kontakty biznesowe z atrakcyjnymi partnerami handlowymi. Podczas targów prezentowane są także nowoczesne technologie wykorzystywane w pożarnictwie i ratownictwie, można zapoznać się też z nowoczesnymi środkami gaśniczymi, wykorzystywanymi na całym świecie.
Map under development.