AUTOSTRADA-POLSKA & MASZBUD & ROTRA 2018

2018-05-08 - 2018-05-10
Kielce, Poland
Exhibitors: 214
Download application
Venue:
Kielce Fairground

Zakladowa 1
25-672 Kielce Kielce, Poland

Infrastructure construction
Materials and equipment
Targi Autostrada-Polska & Maszbud & Rotra odbywać będą się na terenie Kielc w dniach 8-10 maja 2018 roku. Są to Międzynarodowe Targi budownictwa drogowego, maszyn budowlanych oraz pojazdów specjalistycznych i użytkowych, na których swoje oferty zaprezentuje wiele firm z całego świata. Targi przyciągają uwagę osób, które interesują się budownictwem, czy też chcą w niedalekiej przyszłości rozpocząć przygodę z tą branżą.

Na targach prezentowane są dokonania branży budowlanej z całego świata, można dowiedzieć się dużo ciekawego o nowinkach technologicznych w tej branży, ale też o pojazdach użytkowych podczas targów Rotra. Ponadto zaprezentowane zostaną pojazdy specjalistyczne na targach Maszbud i produkty stosowane do budowy dróg, autostrad, stacji benzynowych, czy też funkcjonalnych tuneli.
Kielce to miejsce, w którym dokonać można również przeglądu różnorodnych materiałów budowlanych, które wykorzystują w sobie najnowocześniejsze technologie. Z racji tego targi Autostrada-Polska & Maszbud & Rotra to doskonała okazja dla pasjonatów budownictwa, ale też dla wielu ekip budowlanych, które chcą odświeżyć swoją ofertę i trafić do szerszej grupy odbiorców. Autostrada-Polska & Maszbud & Rotra to także prezentacja najnowszych osiągnięć z zakresu robotyki i innowacyjnych rozwiązań 3D. Udział w targach potwierdziło wiele polskich firm, ale też firm zagranicznych, dzięki czemu z ich ofertami będzie można zapoznać się osobiście i zobaczyć, czym różnią się one od polskich osiągnięć z zakresu budownictwa drogowego.
Map under development.