FIWE 2017

2017-09-09 - 2017-09-10
Warszawa, Poland
Exhibitors: 220

Venue:
Sport
Recreation
Targi FIWE to największa tego typu impreza w Polsce, odbywająca się w czterech halach wystawienniczych nowoczesnego obiektu Expo XXI w Warszawie. Tegoroczna IV. edycja, która miała miejsce 9-10 września 2017 r., zgromadziła 236 wystawców oraz ponad 28 tysięcy odwiedzających. Zainteresowanie ponad 150 akredytowanych dziennikarzy oraz rozgłos nie tylko w Polsce, ale również poza granicami kraju sprawia, że jest to jeden z najważniejszych punktów na mapie targów w branży fitness.
Impreza skierowana jest przede wszystkim do przedsiębiorców i inwestorów z szeroko pojętej branży fitness & wellness, rehabilitacji, medycyny sportowej, a także do osób zainteresowanych tym tematem. Targi FIWE to ukłon w stronę prężnie rozwijającej się gałęzi rynku, a dzięki obecności wystawców zagranicznych (w IV. edycji zagościło 18 krajów) - istnieje możliwość podpatrzenia innowacyjnych trendów w zakresie projektowania sprzętu, akcesoriów, suplementacji czy prowadzenia interesujących zajęć. 
Wystawcy FIWE to firmy zajmujące się produkcją sprzętu sportowego oraz wyposażenia siłowni, klubów fitness, centrów SPA i rehabilitacji, a także producenci odzieży, oprogramowania, akcesoriów, zdrowej żywności i suplementacji, trenerzy, szkoleniowcy oraz wielu innych. W programie targów FIWE, oprócz prezentacji stoisk przewidziano również spotkania ze specjalistami, na co dzień zajmującymi się tematyką fitness, kulturystyką, zdrowym żywieniem, a także sportowymi celebrytami. Ciekawym punktem w tegorocznej edycji były zawody m.in. kulturystyczne oraz cross fit.