Trans Poland 2017

2017-11-08 - 2017-11-10
Warszawa, Poland
Exhibitors: 184

Venue:
EXPO XXI Center Warszawa

Prądzyńskiego 12/14
01-222 Warsaw Warszawa, Poland

Transport and logistics
W dniach 8-10 listopada 2017 roku na terenie warszawskiego centrum wystawienniczego EXPO XXI po raz piąty odbyły się Międzynarodowe Targi Transportu i Logistyki TransPoland. Wzięli w nich udział eksperci związani na co dzień z branżą transportowo-logistyczną. Zaprezentowało się na nich 190 wystawców z 23 krajów. Odwiedzających gości było natomiast ponad 6 tysięcy z 34 państw.
Patronat honorowy nad tegoroczną edycją targów TransPoland objęło Ministerstwo Infrastruktury i Budownictwa, a patronat merytoryczny Port Gdańsk. Jak zawsze imprezie towarzyszyły ciekawe wydarzenia. W ramach targów odbyły się m.in. Forum Multimedialne Polska-Azja: Alternatywy w transkontynentalnych przewozach kontenerów między Polską i Azją oraz Konferencja IT i Telematyka w transporcie: Innowacyjne formy zarządzania.
Sporym zainteresowaniem w czasie trwania targów TransPoland cieszyło się seminarium: "Zrozumieć przyszłość rynku pracy - bądź gotowy do następnego kroku" i debata Transport Manager: Transport pod socjalnym naporem UE. W sumie odbyło się ponad 160 spotkać, a więc 3 razy więcej niż rok temu.
Rozstrzygnięty został również plebiscyt "Przyjazny pracodawca branży TSL". Jest on skierowany do firm z branży transport, logistyka i spedycja. Celem konkursu jest promowanie pracodawców, którzy dbają o stabilność i rozwój miejsc pracy. W tym roku wyróżniono SANMAR Sp. z o.o. w kategorii małe przedsiębiorstwo, NO Limit Sp. z o.o. w kategorii średnie przedsiębiorstwo oraz DHL Global Forwarding Sp. z o.o. w kategorii duże przedsiębiorstwo.