MOTOR SHOW 2018

2018-04-05 - 2018-04-08
Poznań, Poland
Exhibitors: 159

Venue:
Cars, motorcycles, bicycles
Targi Motor Show odbywają się w dniach 5-8 kwietnia na terenie Poznania. Na największych targach motoryzacyjnych w Polsce podziwiać można wiele nowych samochodów, które dopiero pojawiły się na rynku. Zainteresowani nacieszyć oczy mogą różnorodnymi premierami nowoczesnych aut, w tym takich samochodów jak: Volvo V60, Peugeot 508, KIA Ceed, czy też Honda CR-V. 
Odwiedzający targi będą mogli zapoznać się też z ofertą samochodów Alfa Romeo w najlepszych wersjach - zarówno z klasy sedan oraz SUV, ale też z kategorii najlepiej sprzedających się modeli.
MTP to także wiele eventów pobocznych, które z pewnością przykują uwagę licznie zgromadzonej publiczności. Przede wszystkim podczas targów odbywają się Ogólnopolskie Mistrzostwa Mechaników, czy też konferencje największych producentów samochodów na całym świecie. Dodatkowo Motor Show daje możliwość uczestniczenia w forach warsztatowych, a oprócz tego spotkań z wieloma cenionymi osobami ze świata motoryzacji. Podczas targów odbywają się też Ogólnopolskie Mistrzostwa Lakierników. 
Targi motoryzacyjne to idealny pomysł na spędzenie wolnego czasu ze swoją rodziną, zwłaszcza jeśli jest się pasjonatem motoryzacji na najwyższym poziomie. Na targach zostaną zaprezentowane najlepszej jakości auta, którymi można poruszać się po różnych drogach, a ich premiery zadziwią wszystkich zgromadzonych. Oprócz tego można śledzić również Ogólnopolskie Mistrzostwa Diagnostów Samochodowych, dlatego każdy uczestnik targów na pewno poszerzy swoją wiedzę na temat motoryzacji.