SALMED 2018

2018-03-15 - 2018-03-15
Poznań, Poland
Exhibitors: 191

Venue:
Medicine
Pharmaceutical
Międzynarodowe Targi Poznańskie po raz 27, w dniach 15-17 marca 2018 przygotowały branżowe, specjalistyczne targi Salmed. Salmed, czyli  Międzynarodowe Targi Sprzętu i Wyposażenia Medycznego, organizowane są w Poznaniu w cyklu dwuletnim. Targi łączą producentów i odbiorców branży medycznej. Na powierzchni targowej MTP swoją ofertę zaprezentowali producenci i dostawcy aparatury oraz instrumentów medycznych, wyposażenia szpitali, wyposażenia klinik i gabinetów medycznych. Na swoich stoiskach wystawienniczych producenci sprzętu laboratoryjnego i rehabilitacyjnego udostępnili zwiedzającym najnowsze osiągnięcia w swojej dziedzinie. 
Salmed, dzięki dwuletniej formule stał się miejscem prezentacji nowości rynkowych i najbardziej aktualnych i oczekiwanych dokonań branży.To one bowiem decydują o rozwoju technologicznym tej dyscypliny nauki. Targi zgromadziły ponad 200 firm z 13 państw, przede wszystkim europejskich, ale gościły też firmy z Ameryki Południowej czy Azji. Widzowie odwiedzający targi mieli okazję do zapoznania się z ich ofertą a ponadto zaprezentowano 100 absolutnych nowości produktowych. 
Salmed jak zawsze obfitował w seminaria, konferencje, warsztaty, wykłady i spotkania. Tę okołotargową ofertę pogrupowano w bloki tematów skupionych wokół zarządzania, medycyny ratunkowej, rehabilitacji, laboratorium czy pielęgniarstwa. 
Formuła targów, jak żadna inna sprzyja interaktywności. Na jednej powierzchni spotkali się producenci i odbiorcy. Doświadczeni producenci poszukiwali nowych klientów a doświadczeni klienci mieli możliwość poszerzenia wiedzy o elementy nowej oferty swoich partnerów handlowych.