MEBLE POLSKA 2018

2018-03-06 - 2018-03-09
Poznań, Poland
Exhibitors: 231
DECORATION AND INTERIOR
W dniach 6-9 marca 2018 roku na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich odbyły się Targi Mebli Meble Polska. To największe wydarzenie wnętrzarskie w całej Europie Środkowo-Wschodniej. Wystawcy zajęli łącznie 11 pawilonów. Blok targów Meble Polska, Home Decor i arena DESIGN odwiedziło sumarycznie ponad 20 tysięcy osób z 50 krajów.
Od ośmiu lat targi Meble Polska są jednymi z najważniejszych spotkań branży meblarskiej w całej Europie. W tym roku oferta była wyjątkowo urozmaicona. Poza meblami z płyty meblowej można było zobaczy m.in. meble z litego drewna i meble klasy premium. Dużym zainteresowaniem cieszyła się także oferta mebli tapicerowanych oraz ekspozycja materacy. Część ekspozycji zaprezentowano w ramach tzw. zawiniętych przestrzeni. Były one dostępne jedynie dla kluczowych kupców.
Jak zawsze w czasie targów Meble Polska nie zabrakło ciekawych wydarzeń towarzyszących. Ogólnopolska Izba Gospodarcza Producentów Mebli z tej okazji przygotowała cykl seminariów dla branży meblarskiej. W czasie ich trwania można się było dowiedzieć jak efektywnie szkolić i motywować sprzedawców w sklepach meblowych oraz jak prowadzić efektywną działalność produktywną w USA. Nowością była wystawa "?WE loveOriginal". Zaprezentowano ją podczas 10. już edycji areny DESIGN z okazji 100-lecia Urzędu Patentowego w Polsce. Stowarzyszenie loveOriginal od lat prowadzi działania edukacyjne mające na celu uświadamianie, jakie skutki niesie ze sobą kopiowanie pracy intelektualnej innych twórców.

Gallery