GARDENIA 2018

2018-02-22 - 2018-02-24
Poznań, Poland
Exhibitors: 367
AGRICULTURE
HOUSE AND GARDEN
Poznańskie targi Gardenia 2018 już za nami. W dniach 22-24 lutego na MTP odbyła się jedna z popularniejszych tego typu imprez w Europie, która po raz kolejny zgromadziła w jednym miejscu czołowych przedstawicieli branży ogrodniczej z Polski i nie tylko. Tegorocznym dominującym trendem była szeroko rozumiana ekologia, zdrowe odżywianie oraz szereg zagadnień związanych z tą tematyką. Przez poznańską halę MTP przewinął się tłum dostawców, producentów, ogrodników, ale i obserwatorów zainteresowanych branżowymi nowinkami.

Na ogrodniczej mapie Polski Gardenia stanowi punkt obowiązkowy. Wielu producentów po raz pierwszy prezentuje tu nowe rozwiązania na zbliżający się sezon. W tym roku nie było inaczej. W Poznaniu zaprezentowano funkcjonalne zestawy ogrodowe w stylu ready-to-use, swoją ekspozycję miał również sprzęt przeznaczony zarówno dla zawodowych ogrodników, jak i amatorów. Wśród zwiedzających MTP dużą popularnością cieszyły się także sektor roślin. Dało się zauważyć, że sporo emocji wzbudzały produkty z serii „wyhoduj to sam”. Zwiedzający mieli okazję zaczerpnąć specjalistycznej wiedzy na tematy ogrodnicze od najlepszych specjalistów.

Ogrodnicze targi od lat przyciągają miłośników zieleni z każdego zakątka kraju. Dzieje się to dzięki licznym atrakcjom, które czekają  na widzów poznańskiej imprezy. Z myślą o nich przygotowano liczne widowiska, które sprawiają, że Gardenia to niemalże impreza rodzinna. W tym roku po raz kolejny dużą popularnością cieszyły się warsztaty „Ogród marzeń tworzony z pasją” oraz „Rodzinny warsztat ogrodniczy”.

Organizatorzy Gardenii 2018 odnotowali kolejny sukces, co z pewnością przełoży się na jeszcze lepszy zasięg przyszłych edycji. Poznaniacy mogą być dumni, że na MTP po raz kolejny odbyła się impreza, która od lat rozsławia ich miasto poza granicami kraju.

Gallery