GARDENIA 2018

2018-02-22 - 2018-02-24
Poznań, Poland
Exhibitors: 367
Agriculture
House and garden
Poznańskie targi Gardenia 2018 już za nami. W dniach 22-24 lutego na MTP odbyła się jedna z popularniejszych tego typu imprez w Europie, która po raz kolejny zgromadziła w jednym miejscu czołowych przedstawicieli branży ogrodniczej z Polski i nie tylko. Tegorocznym dominującym trendem była szeroko rozumiana ekologia, zdrowe odżywianie oraz szereg zagadnień związanych z tą tematyką. Przez poznańską halę MTP przewinął się tłum dostawców, producentów, ogrodników, ale i obserwatorów zainteresowanych branżowymi nowinkami.

Na ogrodniczej mapie Polski Gardenia stanowi punkt obowiązkowy. Wielu producentów po raz pierwszy prezentuje tu nowe rozwiązania na zbliżający się sezon. W tym roku nie było inaczej. W Poznaniu zaprezentowano funkcjonalne zestawy ogrodowe w stylu ready-to-use, swoją ekspozycję miał również sprzęt przeznaczony zarówno dla zawodowych ogrodników, jak i amatorów. Wśród zwiedzających MTP dużą popularnością cieszyły się także sektor roślin. Dało się zauważyć, że sporo emocji wzbudzały produkty z serii „wyhoduj to sam”. Zwiedzający mieli okazję zaczerpnąć specjalistycznej wiedzy na tematy ogrodnicze od najlepszych specjalistów.

Ogrodnicze targi od lat przyciągają miłośników zieleni z każdego zakątka kraju. Dzieje się to dzięki licznym atrakcjom, które czekają  na widzów poznańskiej imprezy. Z myślą o nich przygotowano liczne widowiska, które sprawiają, że Gardenia to niemalże impreza rodzinna. W tym roku po raz kolejny dużą popularnością cieszyły się warsztaty „Ogród marzeń tworzony z pasją” oraz „Rodzinny warsztat ogrodniczy”.

Organizatorzy Gardenii 2018 odnotowali kolejny sukces, co z pewnością przełoży się na jeszcze lepszy zasięg przyszłych edycji. Poznaniacy mogą być dumni, że na MTP po raz kolejny odbyła się impreza, która od lat rozsławia ich miasto poza granicami kraju.

Why trade shows with superexpo.com?

Before trade shows

Get ready for the trade show:

 • See exhibitors' product news.
 • See the list of exhibitors.
 • Stay up to date thanks to trade shows news.
 • Check out the map of stands at the trade show.

And all this on superexpo.com and in free app on your smartphone!

During the trade shows

Use the mobile application:

 • An interactive map will help you reach the exhibitor you are looking for.
 • The QR code scanner eliminates the need to collect leaflets and folders - EVERYTHING ON YOUR PHONE.
 • You will create a list of your favorite exhibitors and products, the program of the fair will make sure you DO NOT MISS THE INTERESTING EVENTS.
 • You will see the details of the exhibitors' products offered on their personalized profiles.

After trade shows

You didn't see everything?

 • Exhibitor profiles will provide information on the full offer.
 • You will remember the whole event thanks to the exhibitors' interactive stands with products and news.
 • Full coverage will allow you to see the trade shows again.

Gallery