RYBOMANIA 2018

2018-02-09 - 2018-02-11
Poznań, Poland
Exhibitors: 170
FISHING
BREEDING
HOBBY
W dniach 9-11 lutego 2018 roku na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich odbyła się 8. edycja targów RYBOMANIA organizowanych w Poznaniu. To jedna z większych wystaw tego rodzaju nie tylko w Polsce, ale i Europie. Każdego roku event odbywa się w trzech polskich miastach.

RYBOMANIA tradycyjnie już spotkała się z ogromnym zainteresowaniem zwiedzających. Oprócz klasycznych stoisk nie zabrakło ciekawych atrakcji dla gości. Odbyły się pokazy specjalne, w tym spektakularne pokazy z wykorzystaniem ogromnych zarybionych wodnych zbiorników, które posłużyły do zaprezentowania przynęt w ruchu. Sporym zainteresowaniem cieszyły się też spotkania z mistrzami wędkarstwa takimi jak Phil Ringer, Luc Coppens, Frederic Julian czy Jakub Vagner. Na scenie pojawili się także łowcy ogromnych sumów z Black Cat Team

Targi RYBOMANIA za każdym razem odwiedza kilkadziesiąt tysięcy miłośników łowienia ryb. Nie inaczej było tym razem. W ciągu trzech dni można było zapoznać się z nowościami sprzętowymi z ostatnich miesięcy, które już wkrótce pojawią się w sprzedaży. Zaprezentowały się wszystkie najważniejsze w Polsce marki wędkarskie. Była to szansa na przetestowanie nowoczesnego sprzętu wędkarskiego na żywo i posłuchania rad fachowców. Nie zabrakło oczywiście również konkursów z atrakcyjnymi nagrodami. Do wygrania był przede wszystkim wysokiej jakości sprzęt wędkarski.

Impreza spotkała się z tak dużym zainteresowaniem, że już planowana jest jej kolejna edycja. RYBOMANIA wkrótce zawita też do Sosnowca.
 

Gallery