TOUR-SALON 2018

2018-02-09 - 2018-02-11
Poznań, Poland
Exhibitors: 150

Venue:
Tourism
Recreation
Międzynarodowe Targi Poznańskie - MTP - to bez wątpienia najbardziej rozpoznawalny organizator wszelkiego rodzaju targów na terenie Polski. Bogata oferta zapewnia, że dosłownie każdy może znaleźć w ramówce MTP coś dla siebie. Jedną z ciekawych propozycji tegorocznej edycji było Tour Salon - czyli Targi Regionów i Produktów Turystycznych, które odbyły się w ramach wydarzenia o nazwie Targów Pięciu Pasji - gratki dla miłośników szeroko pojętego outdooru. Targi miały miejsce między 9 a 11 lutego 2018 roku.

Targi Tour Salon zawsze były znakomitym źródłem wiedzy dotyczącej podróżowania i usług turystycznych. Obszerne panele informacyjne, wykłady, konkursy oraz inne atrakcje przyciągnęły tłumy pasjonatów podróży i osób, które bez wątpienia pasjonatami staną się po wizycie na tej imprezie. Jak co roku, targi Tour Salon zapewniły swoim gościom urozmaicony program, w którym nie zabrakło także spotkań ze znanymi blogerami oraz podróżnikami - jak Adamem Wajrakiem czy Jarosławem Kuźniarem. Co więcej - odwiedzającym umilały czas koncerty muzyczne, pokazy filmów oraz spektakle teatralne. W ramach targów odbył się również cykl spotkań biznesowych, dzięki którym przedsiębiorcy mogli skorzystać z cennych wskazówek ekspertów.

Tour Salon to niezaprzeczalnie obowiązkowe wydarzenie dla każdego miłośnika turystyki. Organizatorzy z pewnością zadbali o to, by jakość imprezy była na najwyższym poziomie i śmiało można powiedzieć, że również i w tym roku Poznań spisał się na medal.