BUDMA 2018

2018-01-30 - 2018-02-02
Poznań, Poland
Exhibitors: 669
BUILDING AND RENOVATION
ARCHITECTURE AND CONSTRUCTION
MATERIALS AND EQUIPMENT
Budma to prestiżowe Międzynarodowe Targi Budownictwa i Architektury. W 2018 roku na terenie MTP w Poznaniu odbyła się 27 edycja targów. Między 30 stycznia a 2 lutego 2018 r. Budmę odwiedziło około 45 tysięcy gości, którzy mieli okazję odwiedzić stoiska 1000 wystawców. Jak co roku targi przyciągnęły dystrybutorów oraz producentów materiałów budowlanych i nowoczesnych technologii wykorzystywanych w budownictwie i projektowaniu, inwestorów, wykonawców i architektów nie tylko z Polski, ale i z całej Europy.

Targi Budma obfitowały w liczne atrakcje, wśród których wymienić można między innymi pokazy montażu stolarki budowlanej Monteriada, Mistrzostwa Polski Młodych Dekarzy, Mistrzostwa Polski Młodych Parkieciarzy, turniej budowlany "Złota Kielnia". Wszystkie wydarzenia przyciągnęły dużą liczbę obserwatorów i dostarczyły uczestnikom i kibicującym niezapomnianych emocji.

Targi Budma uświetnione zostały przez prestiżowe imprezy, takie jak II Forum Gospodarcze Budownictwa i Architektury, nad którym patronat honorowy objęło Ministerstwo Infrastruktury. Zorganizowano również konsultacje z przedstawicielami Ministerstwa. Zainteresowani mogli wziąć udział w konferencji naukowo-technicznej DAFA, dotyczącej bezpieczeństwa pożarowego w zakresie dekarstwa. W ramach targów odbyło się także oficjalne rozstrzygnięcie konkursu Remont Roku 2017, który organizowany był przez Muratora we współpracy z firmą Velux.

Międzynarodowe Targi Budownictwa i Architektury tradycyjnie były okazją do oficjalnej premiery ciekawych produktów i rozwiązań na rynku polskim. W tym roku były to między innymi: system FAKRO smartHome, ogrodzenia ROMA HORIZON, Grenton Smart Panel, masa dekoracyjna Metalfin i system rynnowy Galeco PVC2.

 W ramach imprezy Budma na terenie poznańskiego centrum targowego odbyły się Targi Maszyn Budowlanych, Pojazdów i Sprzętu Pomocniczego Intermasz 2018. Swoją ofertę zaprezentowali producenci sprzętu, firmy wyburzeniowe, przedsiębiorstwa budowy dróg i mostów, kopalnie odkrywkowe i żwirownie. Tegorocznym wydarzeniom towarzyszyły również Targi Kominkowe 2018.

Gallery