POL-EKO-SYSTEM 2017

2017-10-17 - 2017-10-19
Poznań, Poland
Exhibitors: 262
Environment protection
Waste management
Water, sewage industry
Renewable energy sources
Petrochemical industry
W dnia 17-19 października 2017 w halach targowych Międzynarodowych Targów Poznańskich odbyły się targi Pol-Eco System, czyli Międzynarodowe Targi Ochrony Środowiska. Pol-Eco System jest od wielu lat największym i najważniejszym wydarzeniem targowym o tej tematyce zarówno w Polsce jak i Europie Środkowo-Wschodniej. Tegoroczna edycja straciła swoją hermetyczność branżową i otworzyła się na szeroką publiczność zapraszając do odwiedzin wszystkich tych, którzy uznają wagę i znaczenie zrównoważonego środowiska dla komfortu życia mieszkańców.

Pol-Eco System skupia się na zaawansowanych rozwiązaniach i technologiach dla podstawowych dziedzin ochrony środowiska; odpadów, jakości powietrza, pozyskiwania energii, jakości wód, techniki komunalnej, transportu eco. Podczas targów zwiedzający, przedstawiciele instytucji, ale i widz indywidualny mogli wziąć udział w dziesiątkach konferencji, szkoleniach, panelach dyskusyjnych na podstawowe tematy z zakresu ochrony środowiska.

Organizatorzy Pol-Eco System zaprosili do udziału w targach wystawców reprezentujących kolejne sektory gospodarki mające negatywny lub pozytywny wpływ na środowisko. Dopiero suma ich działań skierowanych na zrównoważony rozwój daje pojęcie o oddziaływaniu gospodarki na środowisko. Każdy z uczestników targów, wystawca czy widz mógł zapoznać się z najnowszymi technologiami podnoszącymi komfort naszego życia a jednocześnie wnoszącymi kolejne usprawnienia w oddziaływaniu na środowisko.

O cechach zrównoważonego rozwoju dyskutowali przedstawiciele gospodarki komunalnej, inwestorzy z branży OZE czy budownictwa, instytuty naukowo-badawcze, parki technologiczne, architekci, przedstawiciele rolników i leśników.

Why trade shows with superexpo.com?

Before trade shows

Get ready for the trade show:

 • See exhibitors' product news.
 • See the list of exhibitors.
 • Stay up to date thanks to trade shows news.
 • Check out the map of stands at the trade show.

And all this on superexpo.com and in free app on your smartphone!

During the trade shows

Use the mobile application:

 • An interactive map will help you reach the exhibitor you are looking for.
 • The QR code scanner eliminates the need to collect leaflets and folders - EVERYTHING ON YOUR PHONE.
 • You will create a list of your favorite exhibitors and products, the program of the fair will make sure you DO NOT MISS THE INTERESTING EVENTS.
 • You will see the details of the exhibitors' products offered on their personalized profiles.

After trade shows

You didn't see everything?

 • Exhibitor profiles will provide information on the full offer.
 • You will remember the whole event thanks to the exhibitors' interactive stands with products and news.
 • Full coverage will allow you to see the trade shows again.

Gallery