POLAGRA-TECH 2017

2017-09-25 - 2017-09-28
Poznań, Poland
Exhibitors: 232

Venue:
Międzynarodowe Targi Poznańskie (MTP)

ul. Glogowska 14
60-734 Poznań Poznań, Poland

Food and beverages
Production machines
W Poznaniu na targach w dniach 25 -28 września 2017 roku odbyły się największe w kraju targi z sektora spożywczego Polagra Tech, które cieszyły się ogromnym zainteresowaniem. Po raz kolejny Polagra Tech zaprezentowała branżę mięsną i spożywczą. Na targach pojawili się wiodący producenci oraz dystrybutorzy mięs, ubojni, handlowcy oraz osoby z działów utrzymania ruchu.

Podczas spotkania na Międzynarodowych Targach Poznańskich odbyły się różnego rodzaju pokazy,prezentacje, a także profesjonalny konkurs dla kucharzy z całego kraju, który spotkał się z dużym zainteresowaniem. Podczas szkoleń, konferencji oraz pokazów kulinarnych można było zapoznać się z najnowszymi rozwiązaniami technologicznymi, nowościami oraz premierami. Targi również zgromadziły wielu gości z Polski oraz z innych krajów, między innymi z Singapuru, Tadżykistanu, Uzbekistanu, Libanu czy Egiptu. Nie zabrakło również osób z Wielkiej Brytanii, Holandii czy Niemiec, którzy pojawili się tu w związku z zorganizowanym programem Hosted Buyers.

W tym roku Polagra Tech połączyła się z Pakfoodem w celu jak najefektywniejszego działania marketingowego. Takie działanie również pozwoliło na jak najkorzystniejsze przekazanie strategii biznesowych. Dzięki temu zainteresowani na targach poznańskich z sektora spożywczego mieli dostęp nie tylko do najnowszych technologii spożywczych, ale też do opakowań dla żywności. Przyciągnęło to osoby zainteresowane całym sektorem spożywczym oraz najnowszymi rozwiązaniami dla tej branży.