POLAGRA GASTRO & INVEST HOTEL 2017

2017-09-25 - 2017-09-28
Poznań, Poland
Exhibitors: 120

Venue:
Food and beverages
Catering and hospitality
W dniach 25 - 28 września 2017r. w Poznaniu odbyły się Międzynarodowe Targi Gastronomiczne i Wyposażenia Hoteli Polagra Gastro i Invest Hotel, na których przedstawione zostały najnowocześniejsze rozwiązania sprzętowe i koncepcyjne. Nie zabrakło mnóstwa nowatorskich rozwiązań, które w świecie hotelarstwa i gastronomii stwarzają nowe możliwości.Zarówno jedno jak i drugie wydarzenie choć zorganizowane pod odrębnymi brandami doskonale się uzupełniały i cieszyły ogromnym zainteresowaniem.

Po raz kolejny podczas targów Polagra Gastro i Invest Hotel pojawili się czołowi producenci i dystrybutorzy sprzętu skierowanego do hoteli i gastronomii. Podczas targów już trzeci raz z rzędu pojawiła się Galeria Innowacji, dzięki której w gastronomii oraz hotelarstwie pojawiają się najnowsze rozwiązania technologiczne, mające ogromny wpływ na kształtowanie nowoczesnego obrazu w tych dwóch branżach. Pojawiły się tutaj rozwiązania, które są premierami nie tylko w skali kraju, ale też na arenie międzynarodowej. Nowoczesne piece konwekcyjne, piece konwekcyjno - parowe, chłodziarki, lady, sprzęty do obróbki jedzenia oraz wiele innych gadżetów to tylko kilka z prezentowanych produktów dla nowoczesnej gastronomii. Targi w Poznaniu pozwoliły również przedstawić designerskie artykuły dekoracyjne oraz eleganckie i stylowe meble.

Targi w Poznaniu również pokazały nowoczesne pomysły i aranżacje skierowane do hoteli. Nowością było stworzenie projektu Invest Hotel Showroom, podczas którego można było podziwiać aranżacje jak w prawdziwych hotelach. To wydarzenie z pewnością cieszyło się sporym zainteresowaniem. Organizatorzy pozytywnie oceniają premierę projektu Invest Hotel Showroom, która została przychylnie odebrana przez zainteresowanych.

Targi Polagra Gastro i Invest Hotel, które odbyły się we wrześniu 2017 stały się okazją do rozwoju biznesu hotelarskiego i gastronomicznego. Poznań zaoferował wydarzenie, które z pewnością tchnie nowe życie w ten sektor.