Boatshow 2017

2017-11-17 - 2017-11-19
Łódź, Poland
Exhibitors: 132
Download Application
AIRPLANES, BOATS
19. edycja Targów żeglarstwa i sportów wodnych "Boatshow" odbyła się w dniach 17-19 listopada 2017 w Łodzi. W trakcie targów po raz pierwszy w Polsce zaprezentowane zostały takie produkty jak: drewniany motorowy jacht White Eagle, katamaran Navigathor 26, łódź żaglowa SEN 749 oraz jachty spacerowe z wyglądu podobne do popularnych ostatnimi czasy houseboat`ów.

Od piątku do niedzieli w nowej hali Expo na jednej z największych tego typu imprez w Polsce, można było oglądać prezentacje jachtów, uczestniczczyć w spotkaniach z żeglarzami, szkolić się z tematów żeglugi i brać udział w koncertach szantowych. Targi żeglarstwa i sportów wodnych jak co roku przyciągnęły do Łodzi fanów wodnej zabawy z całego kraju. Szczególną popularnością cieszyła się Akademia WOPR, na której można było zapoznać się ze sposobami wzywania pomocy na wodzie oraz posłuchać o największych morskich katastrofach ostatnich lat. Natomiast prawdziwie morską atmosferę można było poznać na koncertach legendy polskiej sceny szantowej, zespołu "Cztery Refy".

Podczas targów nie zapomniano również o najmłodszych uczestnikach, dla których została przygotowana Strefa Młodego Żeglarza. Odbywały się tam rożnego rodzaju konkursy o tematyce morskiej oraz zabawy i szkolenia z wiązania węzłów.

W targach wzięło udział ponad 130 wystawców z branży sportów wodnych z całego świata. Zaprezentowano ponad 100 różnego rodzaju jednostek pływających, zarówno jachtów żaglowych, jak i motorówek, a nawet domów na wodzie.
Nowością na targach Boatshow była Strefa Marin, gdzie prezentowały się najlepsze polskie mariny i porty.

Gallery