DREMA 2017

2017-09-12 - 2017-09-15
Poznań, Poland
Exhibitors: 347
WOOD PROCESSING
PRODUCTION MACHINES
W dniach 12-15 września 2017 roku na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich odbyły się Międzynarodowe Targi Maszyn i Narzędzi dla Przemysłu Drzewnego i Meblarskiego Drema. To największa tego typu impreza w całej Europe Środkowo-Wschodniej. Imprezie towarzyszyły Międzynarodowe Targi Komponentów do Produkcji Mebli Furnica i Międzynarodowe Targi Materiałów Obiciowych i Komponentów do Produkcji Mebli Tapicerowanych Sofab.
Targi Drema co roku odwiedzają tysiące zwiedzających. W tym roku w ciągu trzech dni wystawiło się ponad 250 firm, które zajęły powierzchnię około 20 tysięcy metrów kwadratowych. Po raz piąty w czasie trwania targów odbyła się KOOPDREW, a więc Kooperacyjna Giełda Przemysłu Drzewnego. Tym razem jej tytuł przewodni brzmiał "Polskie drewno na globalnym rynku. Możliwości, wyzwania i zagrożenia". Patronat honorowy nad giełdą objął Marszałek Województwa Wielkopolskiego Marek Woźniak. Zorganizowała ją Polska Izba Gospodarcza Przemysłu Drzewnego we współpracy z MTP.
Po raz kolejny w czasie targów Drema zorganizowana została Fabryka Mebli na Żywo oraz Polska Fabryka Mebli. Wszystkie wykonane w ich ramach produkty zostały przekazyane na cele charytatywne. Wszystko to stanowiło część projektu Drema Dzieciom i Seniorom, który z roku na rok cieszy się coraz większym zainteresowaniem. To świetna okazja do zaprezentowania możliwości polskich producentów maszyn i narzędzi do obróbki drewna, którzy zrzeszeni są w Stowarzyszeniu  Producentów Maszyn, Urządzeń i Narzędzi do Obróbki Drewna DREMA.
Map under development.

Gallery