AGROSHOW 2017

2017-09-22 - 2017-09-25
Bednary, Poland
Exhibitors: 741

Venue:
Agriculture
We wrześniu tego roku odbyła się już dziewiętnasta edycja największej w Europie plenerowej wystawy rolniczej. W Bednarach koło Poznania w terminie 22-25.09.2017 ponad 800 wystawców wzięło udział w Międzynarodowej Wystawie Rolniczej AGRO SHOW. Jak co roku AGRO SHOW cieszyło się ogromnym powodzeniem nie tylko branży rolniczej, łącznie targi odwiedziło 112 000 widzów. 
Organizatorem targów od lat jest Polska Izba Gospodarcza Maszyn i Urządzeń Rolniczych, która na powierzchni 136 000 m2 przygotowała imprezę stricte branżową, stanowiącą przegląd najnowocześniejszych maszyn oraz urządzeń rolniczych, a także produktów i wszelkiego rodzaju usług skierowanych do rolników. 
Lokalizacja AGRO SHOW na płycie lotniska w Bednarach pozwoliła nie tylko na tradycyjną ekspozycję wystawców, ale umożliwiła prezentację urządzeń rolniczych w trakcie pracy w polu. To najlepsza weryfikacja ich możliwości. Pokazy maszyn na żywo cieszą się zawsze największym zainteresowaniem. I tym razem zgromadziły tłumy rolników porównujących osiągi techniczne pokazowych maszyn, a co najważniejsze każdy z oglądających mógł zapoznać się z ofertą zakupu bezpośrednio u producenta czy dealera. 
Organizatorzy AGRO SHOW jak zwykle przygotowali branżowe konkursy dla wystawców oraz debaty, podczas których wystawcy mogli zapoznać się z planami właściwej administracji rządowej. 
W tym roku na targach pojawiła się nowość - Ścieżka Edukacyjna skierowana do uczniów i nauczycieli. Jeden z dni targowych został przeznaczony specjalnie dla szkół, a przybyli uczniowie kierunków specjalistycznych otrzymali możliwość zapoznania się z najnowszymi osiągnięciami mechanizacji rolnictwa. Spośród wystawców 11 firm przygotowało dla nich specjalny program edukacyjny, a w nim pokazy, szkolenia i konkursy.