AGROSHOW 2017

2017-09-22 - 2017-09-25
Bednary, Poland
Exhibitors: 741
Agriculture
We wrześniu tego roku odbyła się już dziewiętnasta edycja największej w Europie plenerowej wystawy rolniczej. W Bednarach koło Poznania w terminie 22-25.09.2017 ponad 800 wystawców wzięło udział w Międzynarodowej Wystawie Rolniczej AGRO SHOW. Jak co roku AGRO SHOW cieszyło się ogromnym powodzeniem nie tylko branży rolniczej, łącznie targi odwiedziło 112 000 widzów. 
Organizatorem targów od lat jest Polska Izba Gospodarcza Maszyn i Urządzeń Rolniczych, która na powierzchni 136 000 m2 przygotowała imprezę stricte branżową, stanowiącą przegląd najnowocześniejszych maszyn oraz urządzeń rolniczych, a także produktów i wszelkiego rodzaju usług skierowanych do rolników. 
Lokalizacja AGRO SHOW na płycie lotniska w Bednarach pozwoliła nie tylko na tradycyjną ekspozycję wystawców, ale umożliwiła prezentację urządzeń rolniczych w trakcie pracy w polu. To najlepsza weryfikacja ich możliwości. Pokazy maszyn na żywo cieszą się zawsze największym zainteresowaniem. I tym razem zgromadziły tłumy rolników porównujących osiągi techniczne pokazowych maszyn, a co najważniejsze każdy z oglądających mógł zapoznać się z ofertą zakupu bezpośrednio u producenta czy dealera. 
Organizatorzy AGRO SHOW jak zwykle przygotowali branżowe konkursy dla wystawców oraz debaty, podczas których wystawcy mogli zapoznać się z planami właściwej administracji rządowej. 
W tym roku na targach pojawiła się nowość - Ścieżka Edukacyjna skierowana do uczniów i nauczycieli. Jeden z dni targowych został przeznaczony specjalnie dla szkół, a przybyli uczniowie kierunków specjalistycznych otrzymali możliwość zapoznania się z najnowszymi osiągnięciami mechanizacji rolnictwa. Spośród wystawców 11 firm przygotowało dla nich specjalny program edukacyjny, a w nim pokazy, szkolenia i konkursy. 
 

Why trade shows with superexpo.com?

Before trade shows

Get ready for the trade show:

 • See exhibitors' product news.
 • See the list of exhibitors.
 • Stay up to date thanks to trade shows news.
 • Check out the map of stands at the trade show.

And all this on superexpo.com and in free app on your smartphone!

During the trade shows

Use the mobile application:

 • An interactive map will help you reach the exhibitor you are looking for.
 • The QR code scanner eliminates the need to collect leaflets and folders - EVERYTHING ON YOUR PHONE.
 • You will create a list of your favorite exhibitors and products, the program of the fair will make sure you DO NOT MISS THE INTERESTING EVENTS.
 • You will see the details of the exhibitors' products offered on their personalized profiles.

After trade shows

You didn't see everything?

 • Exhibitor profiles will provide information on the full offer.
 • You will remember the whole event thanks to the exhibitors' interactive stands with products and news.
 • Full coverage will allow you to see the trade shows again.

Gallery