HORECA & GASTROFOOD & ENOEXPO 2017

2017-11-15 - 2017-11-17
Kraków, Poland
Exhibitors: 330
Food and beverages
Catering and hospitality
House and garden
Decoration and Interior
W dniach 15-17 listopada 2017 roku Targi w Krakowie, stały się areną wielkiego święta branż gastronomicznej i hotelarskiej. Kolejny raz odbyły się połączone imprezy Horcea, Gastrofood i Enoexpo. W dwóch wielkich salach, swoje produkty i usługi zaprezentowało blisko 400 firm z 20 krajów. Pokazy wystawców, uzupełniły różnego rodzaju wydarzenia poboczne takie jak: bieg kelnerów czy wyjątkowy koncert w którym siły połączyli muzycy i kucharze.

Targi Enoexpo, przez ostatnie lata zbudowały swoją renomę, jako jednego z głównych eventów branży winiarskiej. 160 wystawców z takich krajów jak Chille, Gruzja, Argentyna czy Australia, prezentowali swoje towary, co było świetną okazją dla szefów restauracji i hoteli, aby nawiązać nowe kontakty i poszukać nowych interesujących propozycji dla swoich gości. Enoexpo to także dziesiątki prelekcji, pozwalających poszerzyć wiedzę i spotkania z autorytetami branży. 

Horcea, przez 15 lat ewoluowała w jedne z największych w regionie targów wyposażenia hoteli i gastronomii. Poza możliwością zapoznania się z najnowszymi propozycjami producentów, bardzo ważną częścią wydarzenia, była Akademia Horcea, czyli strefa, w której odbywały się prelekcje, na rozmaite tematy jak np. zarządzanie zasobami ludzkimi czy optymalizacja kosztów. 

Gastrofood czyli targi jedzenia i napojów, to idealne uzupełnienie Horcea i Enoexpo. Około 50 wystawców, oferujących różnego rodzaju produkty, było do dyspozycji wszystkich odwiedzających. Goście targów mogli poznać szeroką gamę propozycji od kawy po lody mleczne w proszku. Uzupełnieniem tej części imprezy była Kuchnia Mistrzów, czyli strefa, w której można było obejrzeć przy pracy wielu uznanych szefów. 

Połączone targi Horcea/Enoexpo/Gastrofood, przez lata doszły do poziomu jednego z najważniejszych punktów na mapie wydarzeń branży. Potwierdzają to liczby - 400 wystawców i 15000 gości. Była to niesamowita okazja do poszerzenia sieci kontaktów biznesowych, zdobycia nowej wiedzy podczas wspomnianych wcześniej prelekcji oraz pozyskania nowych klientów lub dostawców. 

Why trade shows with superexpo.com?

Before trade shows

Get ready for the trade show:

 • See exhibitors' product news.
 • See the list of exhibitors.
 • Stay up to date thanks to trade shows news.
 • Check out the map of stands at the trade show.

And all this on superexpo.com and in free app on your smartphone!

During the trade shows

Use the mobile application:

 • An interactive map will help you reach the exhibitor you are looking for.
 • The QR code scanner eliminates the need to collect leaflets and folders - EVERYTHING ON YOUR PHONE.
 • You will create a list of your favorite exhibitors and products, the program of the fair will make sure you DO NOT MISS THE INTERESTING EVENTS.
 • You will see the details of the exhibitors' products offered on their personalized profiles.

After trade shows

You didn't see everything?

 • Exhibitor profiles will provide information on the full offer.
 • You will remember the whole event thanks to the exhibitors' interactive stands with products and news.
 • Full coverage will allow you to see the trade shows again.

Gallery