HORECA & GASTROFOOD & ENOEXPO 2017

2017-11-15 - 2017-11-17
Kraków, Poland
Exhibitors: 330

Venue:
Food and beverages
Catering and hospitality
House and garden
Decoration and Interior
W dniach 15-17 listopada 2017 roku Targi w Krakowie, stały się areną wielkiego święta branż gastronomicznej i hotelarskiej. Kolejny raz odbyły się połączone imprezy Horcea, Gastrofood i Enoexpo. W dwóch wielkich salach, swoje produkty i usługi zaprezentowało blisko 400 firm z 20 krajów. Pokazy wystawców, uzupełniły różnego rodzaju wydarzenia poboczne takie jak: bieg kelnerów czy wyjątkowy koncert w którym siły połączyli muzycy i kucharze.

Targi Enoexpo, przez ostatnie lata zbudowały swoją renomę, jako jednego z głównych eventów branży winiarskiej. 160 wystawców z takich krajów jak Chille, Gruzja, Argentyna czy Australia, prezentowali swoje towary, co było świetną okazją dla szefów restauracji i hoteli, aby nawiązać nowe kontakty i poszukać nowych interesujących propozycji dla swoich gości. Enoexpo to także dziesiątki prelekcji, pozwalających poszerzyć wiedzę i spotkania z autorytetami branży. 

Horcea, przez 15 lat ewoluowała w jedne z największych w regionie targów wyposażenia hoteli i gastronomii. Poza możliwością zapoznania się z najnowszymi propozycjami producentów, bardzo ważną częścią wydarzenia, była Akademia Horcea, czyli strefa, w której odbywały się prelekcje, na rozmaite tematy jak np. zarządzanie zasobami ludzkimi czy optymalizacja kosztów. 

Gastrofood czyli targi jedzenia i napojów, to idealne uzupełnienie Horcea i Enoexpo. Około 50 wystawców, oferujących różnego rodzaju produkty, było do dyspozycji wszystkich odwiedzających. Goście targów mogli poznać szeroką gamę propozycji od kawy po lody mleczne w proszku. Uzupełnieniem tej części imprezy była Kuchnia Mistrzów, czyli strefa, w której można było obejrzeć przy pracy wielu uznanych szefów. 

Połączone targi Horcea/Enoexpo/Gastrofood, przez lata doszły do poziomu jednego z najważniejszych punktów na mapie wydarzeń branży. Potwierdzają to liczby - 400 wystawców i 15000 gości. Była to niesamowita okazja do poszerzenia sieci kontaktów biznesowych, zdobycia nowej wiedzy podczas wspomnianych wcześniej prelekcji oraz pozyskania nowych klientów lub dostawców.