LNE & SPA 2017

2017-11-04 - 2017-11-05
Kraków, Poland
Exhibitors: 221

Venue:
Beauty and cosmetics
Pharmaceutical
Odbywające się w Krakowie targi LNE & SPA odwiedziły setki gości. Mimo, iż impreza już się odbyła ciągle się o niej mówi. W dniach 4-5 listopada 2017 roku na kongresie LNE & SPA można było wysłuchać wykładów lekarzy specjalistów z dziedziny dermatologii, którzy odpowiadali na pytania takie jak: gdzie szukać przyczyny pojawiania się trądziku oraz jakie są nowoczesne sposoby terapii zwalczania trądziku. Oprócz tego podczas spotkań z wieloma ciekawymi osobami można było porozmawiać o światowych trendach w pielęgnacji ciała, możliwościach skutecznej organizacji czasu na zakupy i spotkania biznesowe, zapobieganiu wypaleniu zawodowemu. Dzięki targom LNE & SPA w Krakowie wiadomo także jak tworzyć najwyższą jakość produktów w biznesie oraz jak efektywnie prowadzić marketing w mediach społecznościowych.

Osobna sesja na targach LNE & SPA w Krakowie została poświęcona zabiegom trychologicznym. Od wypowiadających się tam światowych specjalistów można było wysłuchać jak te zabiegi wspierają leczenie dermatologiczne dotyczące problemów skóry głowy i włosów oraz dowiedzieć się jak przeprowadzać najnowsze nieinwazyjne zabiegi trychologiczne unikając ich powikłań. Następne punkty tej sesji na targach LNE & SPA dotyczyły mezoterapii i karboksyterapii leczniczych i kosmetycznych, o których opowiadała dr. n. med. Małgorzata Wilk-Jędrusik.

Podczas konferencji LNE & SPA w Krakowie odbyła się również sesja specjalna dotycząca makijażu permanentnego. Podczas wykładów można było posłuchać o medycznej pigmentacji ust, długotrwałym makijażu brwi, ukrywaniu cieni pod oczami i wielu innych zagadnieniach. Powyższe zabiegi omawiane były również ze strony praktycznej przez światowej klasy specjalistów z dziedziny permanentnego makijażu, którzy wykonywali je na modelkach.